999 rezultate për

karakterizon

Universiteti ndërpret mësimet për kombëtaren e tyre Universiteti Katolik i Uruguait, i dyti për nga rëndësia në vendin amerikano-jugor, i ka njoftuar studentët e tij për pe
Modelet e thjeshta që i karakterizonin VIP-at në OSCAR (FOTO LAJM) Thjeshtësia është ajo që nuk ikën kurrë nga moda. Sado vite të kalojnë thjeshtësia mbetet më e preferuara dhe në top lis
Jonida Maliqi një kopje e Beyonce-s? (FOTO LAJM) Jonida Maliqi gjithmonë është vlerësuar për sharmin që e karakterizon, e në daljen e radhës duket sikur ajo ka gjetur ve
"Lufra": Devotshmëria karakterizon punën tonë Referuar akuzave për cilësinë e qumështit, një reagim ka ardhur nga kompania "Lufra". Ajo bën me dije se devotshmëria ka
Mrekullia e botës nënujore (FOTO LAJM) Bota nënujore është një mrekulli me vete. Shumëllojshmëria që ajo mbart të bën të mendosh se është imagjinare dhe jo se
Bisturi edhe për Majlinda Bregun? (FOTO LAJM) Shumë pikëpyetje kanë lindur ditën e djeshme pas daljes së radhës së deputetes së PD-së, Majlinda Bregu, e cila shfaqej
Një mëngjes ndryshe me Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka uruar fansat për një ditë të mbarë, me anë të postimit të një fotoje, teksa pinte një filxhan kafeje. M
Eli Fara nuk di të plaket, fotot s'kanë nevojë për koment Eli Fara asnjëherë nuk e ka treguar dietën e saj, ndërsa qëndron gjithmonë në formë. Urimet ndaj saj përcillen sapo ajo
Sinani, një klip me police femra Sinan Hoxha, do të vijë këto ditë me një video të re mfajt interesante. Këngëtarin nga Tirana, do ta shohim mes dhjet