999 rezultate për

karaibeve

Të famshmëve që i rrezikohet shtëpia nga uragani "Irma" Padyshim që uragani Irma ka sjellë shkatërrime dhe një gjendje alarmantë në Puerto Riko dhe po zhvendoset drejt Karaibev
“Irma” nis shkatërrimin në ishujt e Karaibeve (VIDEO) “Irma”, uragani më i fuqishëm i regjistruar deri më tani në rajonin e Oqeanit Atlantik ka arritur tashmë deri te ishujt
Uragani "Irma" godet ishujt e Karaibeve, përmbytje dhe erëra shkatërruese Stuhia më e fuqishme deri më tani, e Oqeanit Atlantik e regjistruar në histori ka shkaktuar përmbytje të mëdha dhe dëmti
Ganiu fejohet ndërsa Bleona del nudo Nuk është hera e parë që Bleona provokon me foto topless, por duket se ato janë servirur për mediat nga vetë ajo për të
Bloom rinovon kontratën për “Piratët e Karaibeve” 38 vjeçari Orlando Bloom ka nënshkruar një kontratë për filmin e 5 të “Piratëve të Karaibeve”, ku do të bashkëpunojë me
Johnny Depp lë pas dashurinë për "Piratët e Karaibeve" (FOTO LAJM) Dy muaj pasi kanë kurorëzuar lidhjen e tyre, çifti Depp dhe Heard po jetojnë të ndarë për shkak të angazhimeve me filmat
Në 20 prill “Piratët e Karaibeve” u rikthehen xhirimeve Në datën 20 prill, “Piratët e Karaibeve” u rikthehen xhirimeve. Mësohet se xhirimet do të rifillojnë pas një periudhe pu
Oktapodi mashtrues! (VIDEO) Nën ujërat e karaibeve një notues ka bërë një video interesante duke na sjell në vëmenjde veçantinë që i karakterizon ka
Vende që ju mund të vizitoni Bota është e pasur me bukuri të shumta natyrore, të cilat do të ishin një guidë e mirë pushimesh. Ndër vendet që të japi
“Piratët e Karaibeve”, në 2017 në kinematë botërore Shumë shpejt do të rikthehen “Piratët e Karaibeve” dhe këtë lajm e ka konfirmuar stafi organizativ. Mësohet se "Piratët
Turizmi joshës në brigjet e Karaibeve (FOTO-LAJM) Nga Asllan Dibrani Foto-reportazh turistik nga Republikën Dominikane !Përshtypjeje mbi turizmin në këtë vend, kushtet,
Gary Lineker me bashkëshorten në Karaibe (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i famshëm i Anglisë, Gary Lineker, i cili njihet si një nga futbollistët që i ka dhënë më shumë futbollit i
Rihanna, futboll në plazhet e Karaibeve (FOTO-VIDEO) Ka fituar famë si këngëtare, por Rihanna shumë mirë mund të ishte edhe një futbolliste. Në një video dhe disa foto të pu
Depp rikthehet si Eduart Duargërshëra Johnny Depp do të interpretojë edhe një herë tjetër Eduart Duargërshërën, personazhin e famshëm të Tim Burton të filmit
"Pirati i Karaibeve" divorcohet nga gruaja e tij Kanë ditur që gjithçka nga jeta e tyre të mbajnë thuajse private dhe rrallë shfaqen së bashku në publik, por kur bëhet f
Uragani “Rina” drejt Karaibeve Uragani “Rina” është formuar në perëndim të Karaibeve, duke kërcënuar me shira të dendura dhe erëra të fuqishme në jug t
Johnny Depp, i pavendosur për "Piratët e Karaibeve 5" Johnny Depp nuk është i sigurtë nëse dëshiron të bëjë edhe një film tjetër të "Pirates Of The Caribbean". Depp është
Johnny Depp flet për "Piratët e Karaibeve" Nëse filmi i dytë dhe i tretë i "Pirates of the Caribbean" ju kanë bërë konfuz, nuk jeni të vetmit. Johnny Depp pranon n
Hyseni u beri thirrje shteteve te Karaibeve te njohin Kosoven Gjatё qёndrimit nё Washington dhe nё pёrpjekje pёr tё bindur shtetet qё