999 rezultate për

karaibe

Këtu na mbyti shiu, Afërdita feston në Karaibe këtë fundvit Afërdita Dreshaj ka udhëtuar drejt ishullit St Barth në Karaibe, ku bashkë me bashkëshortin e saj po shijon diellin e ko
Tmerri i grekëve, kush është shqiptari që porositi nga Karaibet 1 ton kokainë Ditën e sotme policia greke ka sekuestruar një sasi të madhe kokainë të ardhur nga Karaibet, dhe në pranga ka vënë 6 shq
"Bossi" ishte shqiptar, grekët kapin 1.3 kokainë që vinte nga Karaibet 1.3 ton kokainë të fshehur në një kompleks dhomash me qira në Astakos të Aitoloakarnania ka zbuluar dhe sekuestrua nga p
Habit Albano Bogdo: Ermal Mamaqi është komplet idiot (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin "Thumb On" ku foli për jetën e tij private si dhe p
Uragani shkatërrimtar në Karaibe, shokon fizikanti: Është bërë nga dora e njeriut, ja kush e shkaktoi (VIDEO) Një deklaratë e tillë mund të dalë nga fantasia e një regjisori dhe pse jo nga ‘iluzione’ të tilla janë krijuar prej tyr
Ky ishull i jashtëzakonshëm në Karaibe del në shitje vetëm për 350 mijë dollarë (FOTO LAJM) Një ishull në Belize sapo ka dalë në treg me një çmim të përballueshëm prej 350 mijë dollarësh, që është më e lirë se çm
TRONDITESE/ Batica i merr jetën çiftit të mjekëve në Karaibe, shpëton e bija (FOTO LAJM) Shkuan të kalonin disa ditë në pushimet e tyre të ëndrrave, por humbën jetën pasi i rrëmbeu batica. Një çift humbi jetën
Messi harron Barcelonën, relaksohet me bashkëshorten në Karaibe (FOTO LAJM) Në pritje të nisjes së sezonit me Barcelonën Leo Messi po shijon pushimet verore në një ishull të Karaibeve, pas zhgënji
10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (FOTO LAJM) Janë 352 plazhe dedikuar botës, Afrikës, Azisë, Europës, Amerikës së Jugut, Australisë, Amerikës Qendrore, Lindjes së Me
5 mijë funte për natë, kjo është super vila luksoze e Messit në Karaibe (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, dhe falë kësaj ai ka përfituar një pasuri
Dybala e "djeg" me të dashurën në Karaibe (FOTO LAJM) Në pritje të nisjesë së sezonit të ri me Juventusin, Paulo Dybala po shijon ditët e fundit në Karaibe së bashku më të da
Përshkon oqeanin për 4 muaj mbi një fuçi Një francez që ka kaluar më shumë se katër muaj duke lundruar nëpër Oqeanin Atlantik në një fuçi gjigante, ngjyrë portok
Dasma shqiptare në Karaibe, nusja braziliane përlotet nga surpriza e prindërve mirditorë Nga viti 1990 e deri më sot po bëhen gati tre dekada që me qindra e mijra shqiptarë kanë lënë vëndin e tyre dhe janë shp
E çuditshme, këngëtarja shqiptare nis karrierën si aktore në Karaibe Me siguri të gjithëve ju ka marrë malli për Mariza Ikonomin, këngëtaren shqiptare që prej vitesh ka qenë aktive me këngë
Mrekulloi gjithë publikun, hedhjet më spektakolare që keni parë (VIDEO) Një turist që pushonte në Karaibe u xhirua duke u hedhur në ujë nga hoteli në det. Pushuesi ishte duke vizituar Sint
Pacolli me diplomacinë e tij, po shkëlqen në Karaibe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se shtrirja diplomatike e Kosovës tanimë ka ndodhur edhe në Ka
Pamjet më spektakolare të hedhjes në ujë që keni parë ndonjëherë! (VIDEO) Një turist që pushonte në Karaibe u xhirua duke u hedhur në ujë nga hoteli në det. Pushuesi ishte duke vizituar Sint
Nga Karaibet në Xhamajkë, nusja e Jon Gjebreas liston udhëtimet magjike (FOTO LAJM) Jon Gjebrea, vetëm pak ditë më parë, zyrtarizoi me fejesë dashurinë e tij me Merlin Haxhymerin. Gjtihcka ndodhi në n
Revista zviverjane, jehonë Shqipërisë: Plazhe të tilla i gjen vetëm në karaibe “Travel News”, revista zvicerane e udhëtimeve e ka renditur Shqipërinë mes 12 destinacioneve duhen vizituar me patjetër
7.6 ballë, pasojat e tërmetit të frikshëm në Karaibe (FOTO LAJM) Një tërmet prej 7.6 ballësh tronditi në orët e para të mëngjesit të sotëm ishujt Karaibe duke prekur pesë shtetë, ndërsa