999 rezultate për

kapur

Polici gjen surprizën gjigante në mes të rrugës Një efektiv policie në Florida është filmuar teksa ka kapur me duar një piton gjigant. Joseph Cabrera, efektivi i dep
Peshkatari kap krokodilin gjigant vetëm me një peshqir (VIDEO) Një video është bërë virale në rrjet pasi nj eshkatar ka kapur një krokodil vetëm me një peshqir dhe disa fije litar.
Çiftet VIP shqiptarë që janë kapur "mat" nga media para se të konfirmonin lidhjen e tyre (FOTO LAJM) Çifte që kapen “mat”. Këto janë gjithmonë kryetitujt më të bujshëm të mediave rozë. Jeta e VIP-ave mbetet gjithmonë
Djali kërkohet për kokainën e kapur në port, avokati nxjerr SMS me Ramën: Mos e përdor këtë telefon, po ta përsëris! Gentian Malindi, i dyshuari i policise qe eshte shpallur ne kerkim per aksionin e kapjes se kokaines ne kontenieret qe v
Xhaxhai i sulet nipit, fqinjët parandalojnë ngjarjen e rëndë Në qytetin e Peshkopisë, shtetasi A.T, 47 vjeç, banues në Peshkopi, për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e
Grabiti dhe më pas sulmoi policin, prangoset durrsaku Policia e Durrësit ka arritur të parandalojë vjedhjen e banesës së shtetasit Sh. Gj në lagjen nr.2 në Durrës. Policia
Kapet një ndër peshkaqenët më të rrezikshëm në Himarë (FOTO LAJM) Një peshkaqen dem ka rënë në rrjetën e peshkatarëve të Himarës. Ai është rreth 2 metra i gjatë dhe peshon 100 kg.
Detaje e forta për gomonen e kapur sot në brigjet greke Një tjetër gomone me shpejtësi të lartë u kap sot nga autoritetet greke. Sipas "Kathimerini" bëhet fjalë për gomonen e d
Spiuni në Pire që informoi 2 grupet në Fier e Elbasan për kokainën e kapur Lajmi për kapjen e sasisë së kokainës në portin më të madh të Greqisë, ka mbëritur në Elbasan dhe Fier një muaj më parë.
Biznesmeni i shpëtoi policisë: Çfarë nuk u tha për 137 kg kokainë të kapur në Durrës Policia e shtetit ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku foli rreth operacionit për sekuestrimin 137 kilogramë koka
Çfarë?! Reperi i famshëm do të bëhet baba me ish të dashurën e të birit? (FOTO LAJM) Prej kohësh në media ka bërë bujë një lajm ku thuhet se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashur
Meta shkon me Bes Kallakun për peshk, por çfarë kapin (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta dhe aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku kanë zgjedhur bregdetin për tu zgjuar mëngjesin e sotëm.
Mega operacioni me 57 të kapur, Lleshaj: Kemi sekuestruar 55 milionë Euro dhe shumë gjëra të tjera Ministrin i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me operacionin e finalizuar ditën e sotme më 57 të kapur në Sh
I dënuar me 20 vjet heqje lirie! Kush është lezhiani i kapur mbrëmë nga policia Operacion i gjerë kontrolli në të gjithë territorin e Lezhës, i koduar “Qarku”, për kapjen e personave në kërkim, si dhe
Kokainë dhe 1800 euro, përfundon pas hekurave shqiptari në Itali Policia italiane ka kapur dhe arrestuar një shtetas shqiptar i cili shpërndante kokainë. 21 vjeccari është kapur me 5
Osmani nga Prizreni: Shtetin e kapur do t’ua kthejmë qytetarëve Kanidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, është zotuar nga Prizreni se do t’ia kthejë Kosovën qytetarëve të ven
TRAGJIKE/ Vogëlushi vdes duke luajtur me celular: Prindër kujdes (VIDEO) Lojërat elektronike kanë bërë që mjaft fëmijë dhe të rinj të krijojnë varësi prej tyre, shpesh me pasoja të rënda për sh
Veliera me 1 ton drogë, reagon policia Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me velierën e kapur nga policia greke ditën e sotme. Burime nga Policia e Shtetit
1 ton drogë e nisur nga Shqipëria, kapet jahti në ujrat greke (VIDEO) Policia ka kapur një jaht me mbi 1 ton drogë, i cilimësohet të jetë nisur nga Shqipëria. Sipas mediave greke, në jaht
Njihuni me peshkataren më seksi në botë (FOTO LAJM) Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me