Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
999 rezultate për

kapshtice

Arrestohet 38-vjeçari me 68 kg drogë në Kapshticë Njw 38-vjeçar ka rwnw nw prangat e policisw nw Kapshticw pasi wshtw kapur duke transportuar njw sasi tw konsiderueshme d
EMRAT/ Me 1 ton kanabis në Kapshticë, arrestohen katër persona Policia e Korçës ka njoftuar se ka vënë në pranga katër shtetas mbi të cilët rendon akuza e trafikimit të mbi 1 ton kana
Kanabis për heroinë, policia zbardh destinacionin e 1.2 drogë të kapura në Kapshticë 1.2 ton kanabis të kapura mbrëmjen e djeshme në Kapshticë në brendësi të dy kamionëve mallrash do të shkëmbeheshin me dr
Dalin emrat e të arrestuarëve në Kapshticë për dy kamionët me drogë Një sasi madhe droge është kapur mbrëmjen e sotme në doganën e Kapshticës nga agjentët e anti kontrabandës. Dy shofer
Plas në doganën e Kapshticës, kapen dy kamionë me drogë Dy kamionë me drogë janë kapur mbrëmjen e sotme në Kapshticë. Ende nuk dihet pesha e saktë e drogës së sekuestruar në
Kapet në Kapshticë 36-vjeçari i shumëkërkuar në Gjermani Policia bën me dije se ka vënë në pranga shtetasin D.P, pasi rezulton i dënuar me 6 vite burg në Hamburg për veprën pena
Ikin emigrantët, radhë të gjata në Kakavijë e Kapshticë Ende pa kaluar ditët festive të Vitit të Ri ka nisur fluksi në doganën e Kapshticës dhe atë të Kakavijës. Për një nu
Fluks emigrantësh në doganën e Kapshticës dhe të Kakavijës Kjo fundjavë në prag të festave të fundvitit ka sjell një fluks të madh emigrantësh në pikat kufitare të Kapshticës dhe
"Qeveria na la pa martuar", protestuesit bllokojnë aksi Korçë-Kapshticë (VIDEO) Ashtu si një ditë më parë edhe sot janë aktivizuar protestat e shumta në të gjithë Shqipërinë. Fermerët e Devollit
Ndalohen 18 emigrantë të paligjshëm në Kapshticë Të paktën 18 refugjatë të paligjshëm janë ndaluar në pikën doganore të kalimit në Kapshticë. Personat e ndaluar kanë
Moti i keq, pala greke bllokon kalimin e autobusëve dhe kamionëve në Kapshticë Për shkak të motit të keq, autoritetet greke kanë marrë vendimin e rëndësishëm për pikën e kalimit kufitar në Kapshticë
Shtohet ardhja e refugjatëve, edhe sot u kapën 25 veta në Kapshticë Nuk ndalet fluksi i emigrantëve nga vendet e Lindjes së Mesme. 25 refugjatë janë kapur ditën e sotme në Kapshticë. Burim
Refugjatët vazhdojnë të hynë në Shqipëri, kapen 16 në Kapshticë Policia ka arrestuar 16 emigrantë të paligjshëm në pikën e kalimit kufitar në Kapshticë. Mësohet se emigrantët janë shte
AKU sekuestron në Kapshticë pesticide të ardhura nga Greqia, bllokon makinën me 72 kg mjaltë AKU vijon aksionin e saj në terren, ndërsa sot ka sekuestruar disa produkte të pasigurta që kishin ardhur nga Greqia. In
Arrestohen në Kapshticë 3 doganierë dhe biznesmenë Tre doganierë janë kapur në doganën e Kapshticës pasi kanë kontribuar në mbrojtjen e kontrabandës së mallrave. Dogan
Kapen 12 klandestinë nga Irani dhe Siria në Kapshticë Ditën e sotme janë kapur 12 refugjatë nga Lindja e Mesme në pikën kufitare të Kapshticës në tentativë për të kaluar kufi
Lejuan të kalojë makina me drogë, në pranga dy policë SHÇBA arreston 2 punonjës të Policisë në Pikën Kufitare të Kapshticës për shpërdorim detyre Shërbimi për Çështjet e B
Zbardhen detajet, kujt i përkiste heroina në Kapshticë Janë zbardhur detaje te reja nga kapja e kokainës në Kapshticë nga policia greke. Mediat lokale shkruajnë se ka prova
Po kalonin 16 kg drogë, kapen 3 shqiptarë në Kapshticë Policia ka vënë në pranga 3 shqiptarë në kufirin Shqipëri-Greqi. Burime zyrtare bëjnë më dije se 3 shqiptarët u kapë
Kapet 2 kg heroinë në Kapshticë Ditën e sotme është sekuestruar një sasi heroine në pikën doganore të Kapshticës. Burime zyrtare bëjnë me dije se lë