999 rezultate për

kapshticĂ

Kapshtica "pikë makthi" për emigrantët shqiptarë, mbeten sërish në pritje Kapshtica është kthyer sërish në ankth për emigrantët që udhëtojnë drejt Greqisë. Ditën e sotme në Kapshticë janë kth
Kapshtica "pikë makthi" për emigrantët shqiptarë, mbeten në pritje fëmijë e të moshuar Pika e kalimit kufitar të Kapshticës vijon të mbetet një makth i keq për qytetarët shqiptarë. Ditën e sotme mësohet s
"Bombat", 50 emigrantë tentojnë të futen në Shqipëri nga Kapshtica Mbi 50 shtetas shqiptarë janë bllokuar në Kapshticë dhe nuk lejohen të futen në Shqipëri. Burra, gra, të moshuar dhe
Bllokohet Kapshtica, mijëra shqiptarë presin në radhë Ka rreth një orë e 30 minuta që është bllokuar puna në doganën e Kapshticës. Gjithçka vjen si pasojë e një defekti në
Kapshtica sërish e bllokuar, dhjetëra automjete në pritje Automjetet që presin në radhë për të kaluar kanë pushtuar sërish Kapshticën. Janë rikthyer radhët e gjata në pikën ku
Trafikonin drogë nga Kapshtica në Greqi, arrestohen 3 shqiptarët Policia greke ka mundur të kapë një grup të trafikut ndërkombëtar të drogës në Egaleo. Sipas të dhënave nga policia e
Bllokohet sërish Kapshtica Për shkak të grevës së përsëritur në Greqi, raportohet se është bllokuar sërish Kapshtica. Pala greke ka njoftuar autori
Difekt kompjuterik, bllokohet Kapshtica Një defekt në sistemin kompjuterik paralizoi lëvizjen e automjeteve në pikën e kalimit kufitar në Kapshticë. Për pasojë