999 rezultate për

kapri

Kapriçot e Dybalas e lodhin Juventusin, klubi i vendos ultimatum Fundi i ndeshjes kundër Lazio la shumë njolla për Paulo Dybala. Argjentinasi i Juventusit – shkruan SportMediaset – duhe
PD zgjedh kandidatët, emrat që kërkojnë miratimin nga anëtarësia e Pogradecit Demokratët e Pogradecit do të japin mendimin e tyre në lidhje me kandidaturat që do të dalin prej rrethit të tyre për qa
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Messi fillon me kapriço, Barcelona e parapërgatitur me Nejmar Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Nejmar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një
Kapriçot e motit, çfarë pritet të ndodhë gjatë javës Ditët e nxehta e me diellin përvëlues mesa duket do të mungojnë gjatë kësaj jave. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak par
Kryebashkiaku i Pogradecit pranon lajmin e Albeu.com pasi e përgënjeshtroi Kryebashkiaku i Pogradecit Eduart Kapri është një ndër mijëra fituesit e Lotarisë Amerikane këtë vit. Tre ditë më pa
U vjedh pagat, pastrueset i nxjerrin bojën kryebashkiakut të Pogradecit Në Pogradec punonjëset e pastrimit të qytetit kanë denoncuar publikisht shkeljet dhe padrejtësitë që u janë bërë nga kom
Vazhdojnë kapriçot e motit, ja çfarë parashikojnë meteorologët për nesër Moti do vijojë të na surprizojë me vranësira ku në fundjavë pritet që të bien reshje. Ndërsa me të lënë pas fundjavën te
Si të sillemi me fëmijët kapriçozë T’u lejosh gjithçka nuk është mënyra e duhur për t’u treguar atyre dashurinë, sepse këto toleranca mund t’i shndërrojnë
Vajza e vogël e Donald Trump pushime luksi në Capri (FOTO LAJM) Vajza e vogël e Presidentit amerikan Donald Trump duket se ka filluar pushimet e saj luksoze. Tiffany është fotografu
Rama “flirton” me kryetarin demokrat të Tropojës: E kam mbështetur personalisht Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjendet në Bajram Curri në një takim elektoral. Gjatë fjalës së tij si rrallë her
Kapriçot motit, ja çfarë pritet të ndodhë të mërkurën dhe të premten Java ka nisur me temperatura të ulta, ku janë shënuar edhe temperatura nën zero në zona të ndryshme të vendit, por situa
Vijojnë kapriçot e motit. Çfarë do ndodhë nesër? Kapriçot e motit nuk kanë fund. Duket se moti na sfidon sërish, pasi parashikimi i fundit i Meteoalb flet për mot të paq
E përballuat acarin? Moti do të vijojë kapriçot Duket se moti do të vazhdojë kapriçot pasi parashikimet flasin për një sistem të fuqishëm vranësirash që do të prekë ven
Njihuni me sozinë e Di Kaprios, njeriu që po fiton shumë para nga ngjashmëria (VIDEO) Roman Burcev nga Rusia ka siguruar pjesëmarrjen në një reklamë të vodkës, falë ngjashmërisë me aktorin e famshëm hollivu
Rozana Radi: Ndërhyrjet, kapriço adoleshentesh Shumë personazhe të botës së show bizzit e kanë të vështirë që ta pranojnë faktin për ndërhyrjet. Ndonëse bisturia është
Kapriçozi Blushi Nga: Alma Janka- Nuk jam kundër mendimit ndryshe, nuk jam kurrë kundër një mendimi alternativ, nuk jam kundër oponencës
Policia nis procedimin penal për kryetarin e Bashkisë së Pogradecit Pas kallëzimit që bëri një përmbarues gjyqësor, tashmë policia ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për kryetari
Kapri: Një person me precedentë penalë në Ujësjellës kërcënoi drejtorin Drejtori i Ujësjellësit të Pogradecit është kërcënuar nga një punonjës. Meardi Berberi është vënë nën hetim për kërcënim
Bashkia e Pogradecit, Strugës e Ohrit nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi (FOTO LAJM) Bashkia e Pogradecit dhe Komunat e Strugës dhe Ohrit nënshkruan një memorandum bashkëpunimi në Wismar të Gjermanisë për