999 rezultate për

kapo

Koha për tu argëtuar me Drejtoreshën e Tatimeve...(VIDEO) "Drejtoresha e Tatimeve" tashme është kthyer në një personazh mjaft të dashur për të gjithë publikun, ndërsa sillet në n
Ja kush janë kapot shqiptarë të bandës së drogës në Itali Dy vëllezër nga Sijaku janë njohur dhe si kapo droge në Itali. Historia e tyre nis si historia e mijëra shqiptarëve që k
Parandalohet krimi brenda familjes Policia e Fierit ka arritur të parandalojë një ngjarje të rëndë brenda një familjeje. Forcat blu të qytetit janë info
Masakra te Shkencat, vrasje tipike mafioze Zhvillime të reja nga masakra në qendër të Tiranës. Hetimet fillestare në linjën Tiranë Itali holandë po tregojnë se
Kodheli do të dekoronte edhe Nexhmije Hoxhën?! (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli kishte vendosur të dekoronte bashkë me Vito Kapon edhe Nexhmije Hoxhën e Rita Markon,
Arrestohet serbi, njihej si "Al-Kapone i Ballkanit" Policia e Serbisë ka arrestuar sot Dragosllav Kosomajec, të cilin kryeministri Aleksandër Vuçiç e konsideroi "narko-dile
Plagoset një 32 vjeçar për hakmarrje Një 32 vjeçar ka mbetur i plagosur në një pikë bastesh në Tiranë, e ndërsa ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për hakmarrj
Ja kapoja i ultrasve të Napolit që lejoi nisjen e ndeshjes (FOTO LAJM) "Ndeshja do të luhet por tifozët e skuadrave respektive do të rrinë në qetësi". Ky është akordi i arritur mes tifozerisë
Shitet vila e Al Kapones për 8.5 milion dollar (FOTO LAJM) Vila e Al Kapones në Majami beach ku u transferua pasi u dëbua nga Çikago e më pas nga Los Anxhelosi, ka një sipërfaqë p
Detaje të reja nga ekzekutimi i "kapos" së bandës së Durrësit UPDATE - Policia publikon detaje të reja të ngjarjes së rëndë të ndodhur sot në mesditë në Kavajë ku nga breshëria e aut
"Klouni" vret kapon e drogës në ditëlindje (VIDEO) Një video e publikuar së fundmi tregon momente kur një trafikant i njohur droge në Meksikë vritet nga një person i masku
PSV, kapoja i ultrasve është një 10-vjeçar (VIDEO) Është 10 vjeç, ndoshta edhe më pak, por karizma nuk i mungon duke u bërë "padroni" i stadiumit. Ky tifoz i vogël i PSV E
Vlorë, arrestohet kapoja i bandës së grabitësve Drejtuesi i një bande grabitësish në qytetin e Vlorës është arrestuar nga blutë e qytetit bregdetar. I shumëkërkuari Kat
Nxirret në ankand, “Cadillac” -u i blinduar i Al Kapones (FOTO LAJM) Në datë 28 korrik kushdo që kërkon të ketë një makinë të blinduar, model “Cadillac” mund të marrë pjesë në ankandin e or
Ngjela: Hoxha, Shehu, Kapo e Balluku si familjet mafioze të Nju Jorkut Spartak Ngjela thotë se ka tentuar ta analizojë komunizmin në rrafsh botëror dhe raportet e tij me atë shqiptar në libri
Arrestohet Ivani, kapoja i trazirave në Itali (VIDEO) Kapet njeriu që shkaktoi trazirat në stadiumin Marassi të Genovas, tek po zhvillohej ndeshja mes Italisë dhe Serbisë. Nj
PD: Rama, kapobanda e gjobvënieve për lejet e ndërtimit Partia Demokratike ka vijuar edhe sot akuzat ndaj kreut të bashkisë së Tiranës, Edi Rama. Deputeti i PD-së, Luçano Boçi
Nga Al Kapone tek Bin Laden, FBI-ja feston 100-vjetorin Që prej krijimit të saj më 26 korrik 1908, FBI-ja ka kaluar nga një numër prej pak dhjetër