999 rezultate për

kapo

Një shqiptar, kapo i bandës së drogës. Ja sa drogë sekuestroi policia greke (FOTO LAJM) Policia greke ka goditur një grup kriminal në fushën e narkotikëve, ndërsa kreu i saj është një shqiptar. Emri i shq
Sara Kapo shuan heshtjen: Ja përse u largova nga "Top Show" Sara Kapo ka zbuluar për herë të parë arsyen e largimit të papritur nga "Top Show Magazine", për të cilën bëri bujë mjaf
Dekorimi i ballistëve, reagon partizania Vito Kapo: Çmenduri! Vito Kapo, ish¬partizane gjatë Luftës Nacionalçlirimtare dhe një nga figurat kryesore të diktaturës si bashkëshorte e Hy
Sara Kapon e pushuan apo iku vetë nga "Top Show"? Sara Kapo ka shpërthyer kundër të gjitha thashethemeve që qarkullonin për të në lidhje me pushimin nga "Top Show Magazin
Ja kush janë njerëzit që kanë kërcënuar kryeprokurorin Ish-kryeministri Berisha, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka denoncuar me emra personazhet që mund të k
Largimi i biznesmenit libanez/ Berisha: Sukses i Al Kapones! Ish-kryeministri Berisha ka komentuar në rrjetin social Facebook largimin nga Shqipëria të investitorit libanez Faad Mit
Sara Kapo në mbledhjen e "Top Show"? Vajza e aktores Ema Andrea është parë këto ditë në korridoret dhe zyrat e "Top Channel". Modelja e klipit të Flori M
Arrestohet kryebashkiaku, ishte "kapoja" i një bande vrasësish Kryetari i bashkisë së një qyteti në Honduras është arrestuar nën akuzës se drejtonte një bandë vrasësish, edhe pse ky i
Berisha: Ja kush është Al Kapone i Shqipërisë Një ditë pas deklaratave të Ambasadorit Donald Lu, se situata është e rëndë pasi kriminelet kanë lidhje me personat me i
Përgjigje për letrën e Sara Kapos “Kohë me lexu libra s’kemi se duhet me ju nejt prapa bythe” Shkrimi që publikoi Sara Kapo ngjalli një reagim të menjëhershëm tek pjesa më e madhe e lexuesve online sidomos femrave
Kapoja i "Bandës së Durrësit" mbetet në qeli, Gjykata rrëzon Lul Berishën Gjykata e Durrësit ka rrëzuar kërkesën për lirim të parakohshëm nga burgu të Lulzim Berishës. Ky i fundit njihet si kapo
Policia dhunon pronarin e piceri "Era", Bamllari rrëfen çfarë ndodhi Pronari i një picerie të njohur në Tiranë ka denoncuar dhunën e ushtruar nga punonjësit e policisë, ku shkak është bërë
7 të arrestuar për trafik droge, ja kapot dhe transportuesit Drejtoria për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, në bashkëpunim me Drejtorinë e Fo
Shqiptari “kapo” i nigerianëve, kapen në Itali me 45 kg marijuanë Gjatë një operacioni antidrogë në Itali, policia ka arrestuar nëntë persona, mes tyre një shqiptar i cili ishte "kapoja"
Kodheli i përgjigjet Berishës: Të kam lënë Zotin, se me ty s'merret dot njeri! Rënia e dy pilotëve të ushtrisë në aksidentin e ndodhur mesditën e së mërkurës në Shkodër, ka pikëlluar edhe ministren e
Ambasadori Lu të mbajë premtimin për luftën kundër "Al Kaponeve" Kreshnik Spahiu - A kanë viza amerikane në pasaportat e tyre "Al Kaponet" shqiptarë? A e dini që shtetasit maqedonas mar
Detaje nga prangosja e grupit të prostitucionit Policia ka arritur të zbardhë detaje të reja lidhur me grupin e prostitucionit, që e kishin shtrirë aktivitetin në Tiran
Rama: Vito Kapos nuk i është tharë fustani nga lotët e Berishës Në fjalën e tij në Kuvend, kryeministri Rama, në përgjigje të komenteve të Sali Berishës për çështjen e dekorimeve tha s
Ja kartolina që Sali Berisha i ka dërguar Hysni Kapos Sali Berisha duket se ka patur nbjë adhurim jo të paktë për Hysni Kapon ose është sjellë sikur ka admirim. Kjo duket
Përplasje Berisha - Balla, ja çfarë letre lexohet në Kuvend Taulant Balla nuk ndalet së provokuari Sali Berishën. Balla i ka lexuar në Kuvend Berishës, një kartolinë që ish-krye