999 rezultate për

kapo

Kapo Kapllani dhe Hekri përfundojnë vërtetë në burg (VIDEO) Të privuar nga liria, por jo nga e drejta për të pasur sado pak mundësi për t’u argëtuar. Ka qenë kjo arsyeja që Institu
Vajzat nuk përmbahen, Sara Kapo puthje në buzë me këngëtaren shqiptare Vajza e njohur e Ema Andreas, Sara Kapo dhe këngëtarja Semi Jaupaj kanë publikuar një fotografi që ka lënë pa fjalë fan
Sara Kapo tërbon Instagramin , dhuron puthje lezbike (FOTO LAJM) Sara Kapo është një nga vajzat më të komentuara shqiptare e njëkohësisht ndër më moskokëçarëset. Përveçse e talentuar
Vito tregon për herë të parë si i propozoi për martesë Hysni Kapo Vito Kapo, gruaja e njeriut më të afërt dhe më të besuar të Enver Hoxhës, Hysni Kapos ka treguar në një reagim për “Alb
Sara Kapo poston foto gjatë aktit seksual, komenti i Ema Andreas na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur Ema Andrea është një person i famshëm edhe ndryshe nga e ëma ka vendosur të qëndrojë jashtë bo
Berisha për arrestimin e Bekteshit: "Është zgjedhur si kokë turku për kapobandën Çela" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me arrestimin e Enea Bektashit pasi u akuzua se përplasi makinën e
Fevziu: 1/4 e deputetëve u mërzitën me Tahirin për aksionin ndaj kapove të drogës në "Bllok" Blendi Fevziu ka reaguar gjithashtu pas deklaratave të forta të ambasadorit Donald Lu ku thoshte se bandat e forta dhe k
Lirohet nga burgu kapoja i duhanit nga Kumanova I dënuari me 12 vite për larje parash Bajrush Sejdiu nga Kumanova është liruar nga burgu i Shtipit për shkaqe shëndetëso
Furnizonte italianët me drogë, kapet "kapoja" nga Shqipëria Policia Italiane ka vënë në pranga një 26 vjeçar shqiptar i cili bënte shpërndarjen e qindra dozave kokainë në bare të n
Dalin analizat, dasmorët në Shijak s’u helmuan nga ushqimi Analizat toksikologjike kanë rezultuar negative në lidhje me dyshimin për helmim ushqimi të dasmorëve të shtruar pak dit
Zbardhen detaje, si u arrestua “kapoja” e Don Boskos dhe çfarë iu sekuestrua Detaje të reja janë zbuluar nga operacioni i mbrëmshëm ku mbeti i plagosur në “Don Bosko” shpërndarësi i kokainës.
Njihuni me babain e Marinës dhe ish-burrin e Eli Farës, kapoja i "Bandës së Çobenjve" (FOTO LAJM) Kurrë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë ky dhe ish burri i saj. Kjo pasi këngëtarja
Drogë nga Shqipëria për turistët në Itali, arrestohet “kapoja” shqiptar Policia italiane ka shkatërruar një bandë të trafikimit të lëndëve narkotike, ndërsa janë vendosur në pranga 9 persona,
A ka qenë Berisha mjek personal i Kapos? Pse u arrestua Fatos Nano? Në emisionin Komiteti, që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur gjatë një
Kapoja e “gjobëvënësve” në Shkodër i dënuar edhe më parë, ja për çfarë Muhamet Lici, i cilësuar si kreu i bandës së gjobëvënësve ndaj tregtarëve të Zdrales në Shkodër rezulton me precedent të
Gjobëvënia në Shkodër, arrestohen 6 shtetas, ndër to dhe “kapot” e grupit (VIDEO) Policia e Shtetit dhe forcat RENEA ditën e sotme zhvilluan një aksion në Shkodër ku arritën të arrestonin pjestarët e n
Shkatërrohet rrjeti i drogës në Zvicër, kapoja ishte shqiptar Prokuroria Publike e Soloturnit ka ngritur akuzë ndaj një kosovari 35-vjeçar për shkelje të ligjit mbi lëndët narkotike.
ITALI/ Kapet drogë me vlerë 1 mln euro, kapoja ishte shqiptar Autoritetet italiane kanë sekuestruar plot 25 kilogramë drogë, ndërsa në pranga ka përfunduar një shqiptar. Bëhet fja
Kapot e mafias famëkeqe "Ndragheta" në pranga, fshihnin kokainë në peshk të ngrirë (VIDEO) Policia italiane ka finalizuar me sukses një super operacion kundër një organizate kriminale të lidhur me organizatën fa
Kapen 257 kg kanabis në Greqi, mes të arrestuarve edhe "kapoja" shqiptar Një sasi prej 257 kilogramësh kanabis sativa është kapur në bregun grek të Sivotas dhe në pranga janë vendosur 11 person