999 rezultate për

kapo

Ekzekutimi i Hysni Kapos, bashkëshortja: Urdhrin e goditjes e dha Ramizi Vito Kapo, bashkëshortja e Hysni Kapos, numri dy i kupolës komuniste, këmbëngul se ai u eliminua nga Ramiz Alia në një k
Rrëmbimi i bujshëm i Jan Prengës, zbulohet premtimi i "kapos" nga Ekuadori: Do lirohet për dy orë Është akoma kryetemë në media, rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës në Kamëz. Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhj
"Qau me ngashërim nën jorgan", Nexhmije Hoxha tregoi si reagoi Enveri vdekjen e Hysni Kapos Hysni Kapo vdiq në 23 shtator 1979, në Paris. As doktorët francezë nuk arritën t’ia zgjasnin jetën udhëheqësit komunist.
"Të shoh nga larg me sytë e zemrës", Nexhmija rrëfen sëmundjen e Hysni Kapos, si e përjetoi Enveri Enver Hoxha do të kishte dashur padyshim që pasardhës i tij të ishte Hysni Kapo. Nexhmije Hoxha ishte e bindur për këtë,
Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t
Prokurori italian nxjerr emrat: Kush është "daja", kapoja shqiptar i drogës Një aksion i rëndësishëm policor është finalizuar ditën e sotme në Itali, ku është shkatërruar një bandë italo-shqiptare
Kapen dy shqiptarët në Irlandë, ishin "kapot" e një bande të rrezikshme Policia irlandeze ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohen se janë krerët e një bande të rrezikshme. Dy shqipta
Era hit, Capital T dhe Majk e kanë gati super bashkëpunimin e ri (FOTO LAJM) Pas bashkëpunimit super të suksesshëm një vit më parë, “Pasha jetën”, Capital T dhe Majk po sjellin një hit të ri. Ve
“Mbytën” Europën me të bardhë, si u kap në Shkodër kapoja e grupit me 3 milion euro pasuri Policia njoftoi sot sekuestrimin e 3 milion eurove prona, të cilat i përkisnin katër personave të arrestuar më parë në D
Nga Franca në Shqipëri, shkatërrohet banda me dy 'kapot' shqiptarë Rrjeti i trafikut të drogës Francë-Spanjë-Itali është goditur në kuadër të një operacioni të gjerë kundër një grupi krim
1 vjeç, Ajola zbulon fytyrën e Kajan (FOTO LAJM) Djali i Erjon Veliaj dhe Ajola Xoxës festoi ditëlindjen e tij të parë pak ditë më parë. Sot Ajola ka zbuluar një foto
Trejsi bën deklaratën e papritur, shkëput çdo lidhje me "kapo bandën" e klanit Duka (VIDEO) Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike, pas lajmeve që qarkulluan
Nga "Rocky Balboa" te "Boli", kush janë kapot e 2 grupeve mafioze shqiptare të goditura në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 7 shqiptarë dhe 1 italian të akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Të
Kapo i bandës së rrezikshme të Burrelit, kapet dhe sillet në Shqipëri Gentian Doda Gentian Doda, ish-pjestar i bandës së rrezikshme Kola në Burrel është sjellë në Shqipëri pas arrestimit pak kohë më parë
Qëllohet për vdekje kapo-ultrasi i Lacios, dyshohet hakmarrje me mafien shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Italisë. Kapo-ultrasi i Lacios, Fabricio Pishiteli, i
Serbia godet klanin e famshëm të drogës, kush është veterani kapobandë? Anëtarët e Ministrisë së Brendshme të Serbisë, në bashkëpunim me BIA-në dhe me urdhër të Prokurorit Speciale kanë arrest
Shkatërrohet banda mafioze pjesë e Ndrangheta-s, "kapo" një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Viterbos nën drejtimin e Departamentit të Përgjitshëm të Antimafias ka ek
EMRAT/ Shkatërrohet rrjeti i drogës me miliona euro pasuri, kush janë "kapot" shqiptarë Karabinierët italian kanë finalizuar një operacion të suksesshëm, duke shaktërruar një bandë kriminale e cila drejtohej
Dalin përgjimet e para pas vrasjes së ish-kapo ultrasit të Juventusit (FOTO & VIDEO) Pritja për emisionin “Report”, i cili do të transmetohet ditën e hënë, në orën 21:15, në rrjetin “RAI 3”, do t’i dedikoh
Kapo bëri lëmsh dynjanë me foton e saj, por modelja paska të dashur Capital T është një prej reperëve më të suksesshëm të momentit, emrin e të cilit mbajnë hitet më të famshme "Pare pare",