999 rezultate për

kapluar

Alibeaj për vrasjen e 50 vjeçarit: Këmbanë mortore, krimi ka kapluar vendin Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj ka komentuar vrasjen e 50-vjeçarit sot në Fier duke e quajtur një kambanë mortor
Kriza ka "kapluar" Bacelonën, vetëm 3 lojtarë janë të paprekshëm Barcelona raportohet se është në krizë të madhe financiare. Sipas "The Sun", Barcelona ka borxhe 600 milionë euro dhe ës
12 ditë në shkretëtirë, artisti i njohur nuk e kishte idenë çfarë e ka kapluar botën (FOTO LAJM) Jared Letos i kanë humbur të gjithë ndodhitë dhe informatat për epideminë që ka kapluar botën, duke qenë në një strehim
Situatë emergjente në Brazil, pyjet e Amazonës janë kapluar nga flakët Disa vatra zjarri masive kanë përfshirë pyjet në Amazonë të Brazilit. Sipas Institutit Brazilian për Kërkimet në Hapë
Dasmat e shtrenjta në Indi, shtetin e kapluar nga varfëria e mjerimi Dasma e Isha Ambani, vajza e Mukesh Ambani, indiania më e pasur, me mikun e saj të fëmijërisë Anand Piramal, i cili, ash
TABELA/ Ishte ëndërr u bë realitet, në Shqipëri kandidatët e PSmarrin 120-130% të votave (FOTO LAJM) Pak më herët bazuar në të dhënat e publikuara nga KQZ, rezultoi se kishte një manipulim në numrin e votave në bashkinë V
VV kërkon zgjedhje të parakohshme, harron krizën që e ka kapluar Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se Kuvendi i Kosovës, institucioni më i lartë dhe i rëndësishëm i Republikës sonë parlamen
Zeka tregon realitetin e hidhur që ka kapluar qytetarët e Kosovës Deputeti nga Nisma për Kosovën, Milaim Zeka, përmes një postimi në facebook, ka komentuar vendimin e sotëm të Kryesisë s
Sot, Kosovën e ka kapluar heshtja Në ora 07:00 ka nisur heshtja zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku nesër nga ora 07:00 deri në orën 19:00, qytetarët e Kos
Bushati heq kollaren për tu argëtuar me fëmijët nga Liqeni (FOTO LAJM) Projekti për parkun është kthyer tashmë në kryefjalë të ditës. Dje është mbajtur protesta e tretë brënda javës. I veshur
Arsenal, grafiku i dëmtimeve gjatë 10 viteve të fundit (FOTO LAJM) Olivier Giroud, Theo Walcott, Mathieu Debuchy, Jack Wilshere, Aaron Ramsey dhe Nacho Monreal janë disa prej futbollistëv
Berisha mes Çanit e Kanunit; dhe i kapluar nga frika Parmbrëmë, nga ora 22:00, kur bëra të hyja brenda Kinostudios, te hyrja e madhe buzë rrugë
T’i jepet fund agonisë që ka kapluar veriun e Kosovës Komisioni për siguri, punë të brendshme dhe mbikëqyrjen e FSK-së ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës, KFOR-i, EULEX-i dhe t
Deshtimi i partive te vogla, selite i ka kapluar heshtja Heshtja zgjedhore e cila ka nisur një ditë para votimit të 28 qershorit, për partitë e vogla va