999 rezultate për

kapllanaj

"Do hedh Rinasin në erë", trondit babai i djalit që vrau veten Me celularin e të birit në dorë dhe me apelin për drejtësi Shaban Kapllanaj qëndron në dyert e gjykatës në kërkim të një
PS zbardh arsyen e shkarkimit: Zguri shpëtoi “kokën” e kryebashkiakut demokrat Deputetja e PS, Klotilda Ferhati në një deklaratë për mediat ka deklaruare se kreu i KQZ Klement Zguri ka shkelur ligjin
Kryebashkiaku i PD-së flet për herë të parë pasi Rama tha se do e shkarkonte Pak orë pasi Kryeminitri Edi Rama paralajmëroi shkarkimin e Kryebashkiakut të Mallakastrës, ka folur vetë Agron Kapllan
PD-LSI i shpëtuan kokën në KQZ, PS shkon në Kushtetuese Ditën e sotme Partia Socialiste ka dorëzuar në Kushtetuese kërkesën për pavlershmëri të mandatit të A. Kapllanaj. Kj
Opozita i kthen reston Ramës: Bashkojnë votat dhe shpëtojnë demokratin Ditën e sotme PD-LSI kanë treguar se janë gati për të berë një opozitë të fortë kundër kryeministrit Edi Rama. Mësoh
Dorëhiqet presidenti i Bylis: Do vetëdorëzohem në polici Besnik Kapllanaj jep dorëheqjen nga presidenca e futboll-klub Bylis. Kapllanaj është shpallur në kërkim pas incidentit n
Vllaznia, merkato nën ritmin e sambas Mbrojtësi brazilian Denis Viana Da Silva mund të konsiderohet zyrtarisht blerja e parë e Vllaznisë në këtë merkato janar