999 rezultate për

kapjes

Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Shkuan ta arrestonin, por i dhunoi: Kapen tre persona në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 40 vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje, por gjatë kapjes dhe arrestimit ka god
E harruan në burg edhe pas kapjes së autorit, gjykata vendos për 21-vjeçarin Gjykata e Kurbinit ka ndryshuar masën e sigurisë për 21-vjeçarin Kreshnik Tusha, i cili gjendej në burg pas vrasjes së b
Ben Laze reagon pas kapjes së 6 kuintalëve kokainë me logon e K.F Elbasanit Një ditë pas operacionit të zhvilluar në Brazil ku u sekuestruan 617 kilogramë kokainë, e paketuar me logon e klubit spo
Dërguan hashash dhe morën heroinë: Detajet e kapjes së trafikantëve shqiptarë në kufi me Turqinë (VIDEO) Policia greke vijon ende operacionin për kapjen e gomones së dytë me drogë. Mediat greke raportojnë se mbrëmë është
PËRGJIMET/ "Do t'i hedh kalamajtë nga ballkoni!" Sherri mes trafikantëve pas kapjes së drogës (VIDEO) Për 8 muaj me radhë, Prokuroria për Krime të Rënda hetoi një grup kriminal, që ushtronte aktivitetin e tij në fushën e t
Pas kapjes të personit që urinoi te dera e Ramës, Holanda merr një vendim befasues Pas arrestimit të personit që urinoi në derën e Kryeministrisë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shkruan me ironi
5 metra i gjatë dhe 73 vezë, shkencëtarët nuk u besojnë syve pas kapjes së super gjarprit Një piton femër 5 metra i gjatë, brenda së cilit kishte 73 vezë u kap në Everglades të Floridas dhe besohet se është gja
Në kamion drejt Irlandës, dalin pamjet e kapjes së shqiptarëve (VIDEO) Rruga drejt Mbretërisë së Bashkuar apo Irlandës duket se është shumë e lehtë për shqiptarët, duke qënë se plotë raste ra
Festa e kapjes së kryqit kthehet në sherr mes të rinjve në Berat (VIDEO) Sot ka qënë dita e shënuar për Ceremonine e Kishës Ortodokse për Ditën e Ujit të Bekuar. Në Berat ashtu siç e do zak
Skandaloze, hetohen 4 policë pse treguan të vërtetën e kapjes së drogës Katër zyrtarë policorë po hetohen nga Inspektorati Policor i Kosovës për shkak të dyshimeve se u kanë dhënë gazetarëve i
10 të arrestuar pas kapjes së laboratorit të drogës në Has Një laborator droge është zbuluar në fshatin Brenog të Hasit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se deri më tani j
Pak orë para kapjes me 20 vjeçaren në hotel, dedikimi i përlotës i Stresit për nënën (VIDEO) Reperi i njohur Stresi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia me një armë pa leje, kokainë dhe një 20 vjeçare
Momenti që nuk u pa, McGregor rrezikoi jetën pas kapjes së Khabib (VIDEO) Ndeshja mes Khabib dhe McGregor, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë botës së sportit ku është quajtur edhe si ndeshja e s
Policia jep versionin e kapjes së vëllait të Rexhep Selimit Në një njoftim, Policia e Kosovës ka sqaruar se vëllai i Rexhep Selimit, Ramadani është liruar në procedurë të rregullt.
Policia u dekonspirua? Pronari i kompanisë së kokainës u arratis tre ditë para kapjes Porositësi kryesor i bananeve dhe i 613 kilogramëve kokainë Arbër Çekaj rezulton se ka dalë nga Shqipëria tre ditë përpa
Kush gënjeu për 613 kg kokainë, Rama apo Xhafaj? Kryeministri i vendit Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj kanë mbajtur qendrime të ndryshme në lidhje me ope
Ish-presidenti vë alarmin pas kapjes së kokainës: Siguria kombëtare në rrezik! Ish-Presidenti Bujar Nishani me anë të një postimi ka reaguar pas sekuestrimit të 613 kilogramëve kokainë në Durrës.
Qytetarët sulmojnë Ramën pas kapjes së 613 kg kokainë: Shtet i paaftë! Pas kapjes së 6 kuintal kokainë në Durrës, kryeministri Edi Rama reagoi në Facebook duke e quajtur atë një sukses për po
Iku arkitekti i kapjes së sistemit të drejtësisë nga Sali Berisha Nga Albeu.com Eduart Halimi hoqi dorë sot nga mandati i deputetit përmes një statusi në Facebook me shpjegime që