999 rezultate për

kapjen

Zvicër, policia italiane arreston shqiptarin e kërkuar prej 17 vitesh Autoritetet policore italiane kanë arrestuar një shqiptar i shpallur në kërkim nga drejtësia që prej vitit 2003. Shqi
Vrasje e grabitje të bujshme, policia blindon Peqinin për Talo Çelën Mbrëmjen e djeshme në Elbasan dhe në Peqin u realizuan dy aksione të mëdha policie për kapjen e personave të kërkuar dhe
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin dhe ja mbathi, i riu lëvizte me makinë me qira Autori i aksidentit me një viktimë mbrëmjen e të mërkurës në qytetin e Elbasanit është shtetasi me inicialet Sh.B., 20 v
Ky është "loku" i Peqinit që u gjet dje i vrarë pranë varrezave në Elbasan Ky është Regis Runaj, 23 vjeçari i njohur me pseudonimin "Loku" i Peqinit, i cili u gjet i vrarë pranë varrezave të qyte
DETAJET/ Shokun ia vranë 10 ditë më parë, kush është 23 vjeçari që u vra sot në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Një i riu është vrarë ditën e sotme në zonën pa
Fshehu sulmin ndaj biznesit, arrestohet efektivi i policisë në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë një 46-vjeçar, punonjës i policisë private. Sherbimet e Policisë në Komis
I përfshirë në atentatin e Billës? Arrestohet 32 vjeçari nga Shkodra Policia vijon veprimet hetimore dhe profesionale për dokumentimin e plotë të ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e 11 qershorit
I kërkoi 10 mijë euro ose jetën, si dështoi kurthi i policisë për të kapur gjobëvënësin në Bulqizë Janë zbardhur detaje të reja nga gjobvënia në Bulqizë. Burimet bëjnë me dije se autori i cili është tashmë në kërkim nga
Ekzekutoi motër e vëlla, ky është i shumëkërkuari për të cilin policia jep shpërblimin e majmë Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që sh
A do të japë dorëheqjen? Meta flet ashpër e përmend "grushtin e shtetit" Ditëne sotme Meta ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme ku ndër të tjera, nxorri disa prova të reja për Dvorani
Blindohet Vlora e Saranda, kontrolle për kapjen e personave të rrezikshëm Efektivë të maskuar të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë, në bashkëpunim me agjentë të antidrogës, po ushtrojnë prej dy d
U kap! Kështu u duk Erdet Çapoku në momentin e arrestimit Policia ka kapur në kohë rekord autorin e vrasjes së shtetases E. Ç., ndodhur në Paskuqan, në orët e vona të mbrëmjes së
Ky është shoferi i Tushes, policia ofron shpërblimin e majmë për këdo që jep informacion Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Bashkinë e Lushnjës, ku shtetasi Gëzim Saraçi, 50 vjeç, hodhi në zyrën e Kryetarit të
"Luftë" nga ajri për kapjen e shqiptarit të rrezikshëm në Itali Policia e Bolonjës ka arrestuar një 35 vjeçar shqiptar me inicialet i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar. C.F
Meta publikon videon: Si u përdor Dvorani për kapjen e Gjykatës Kushtetuese (VIDEO) Presidenti Ilir Meta dha sot dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës përsa i përket kallzimit të ngritur ndaj Ardian Dvo
E gjen në banesë, policia kap 62 vjeçarin e kërkuar në Krujë Një 62-vjecar është arrestuar në shtëpinë e tij pasi akuzohet nga Policia e Krujës për veprimtari kriminale në fushën e
Dështojnë 13 operacione për kapjen e Kajmakut, dyshimet për dekonspirim Agim Kajmaku, ish-kryetari i Bashkisë së Vorës vijon t’i sfidojë forcat e rendit, duke qëndruar në arrati. Nga data 1
Policia aksion në jug për kapjen e atentatorëve të prokurorit Arjan Ndoja Policia ka nisur një operacion mbrëmjen e sotme për të arrestuar atentatorët që qëlluan ndaj prokurorit Arjan Ndoja.
Dhuna në derbi, reagon Tirana: Ftojm Partizanin të bashkëpunojë për kapjen e autorëve Klubi i Tiranës ka reaguar për dhunën e djeshme mes dy tifozerisë në derbin e kryeqytetit. Përmes një statusi në “Fac