999 rezultate për

kapitenit

Zhdukja e kapitenit të jahtit në Shëngjin, flet gruaja shtatzënë: Vajza kërkon babain Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende n
Miliarderi turk kërkon jahtin: Mund të dëmtohet (FOTO LAJM) Autoritetet shqiptare nuk lejojnë që biznesmeni turk të tërheqë jahtin e tij nga Porti i Shëngjinit. Mësohet se Nedim Ak
Shënoi golin e parë me kombëtaren, Hysaj i nënshtrohet testeve antidoping Elseid Hysaj ka shënuar golin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare. Mbrojtësi kuqezi, në takimin e tij të 50-të me fane
Reja "dëgjon" Rudi Vatën dhe i heq Mavrajt shiritin e kapitenit: Kush e merr Trajneri Edi reja ka nisur përgatitjet për ndeshjen e nesërme të Kombëtares, atë ndaj Islandës. Reja në konferencën p
Shaqirit i mbeti hatri prej shiritit të kapitenit, Xhaka: Nuk e kam problem, le ta marrë ai Habiti jo pak mungesa e Xherdan Shaqirit në këtë grumbullim të Zvicrës për dy ndeshjet kualifikuese të Euro 2020, ndaj I
Xhaka kapiten i Arsenalit, por tifozët nuk duan (VIDEO) Granit Xhaka do ta mbajë shiritin e kapitenit në Arsenal, mir ai nuk e ka edhe përkrahjen e tifozëve. Aaron Ramsey, P
Interi e konfirmon: Icardi dhe Nainggolan do të shiten (FOTO LAJM) Ata janë lojtarë mjaftë të mirë mirëpo jo mjaftueshëm dhe po ashtu nuk janë në planet tona, këtë po e them me respektë d
Juventus mbetët ekip gjigant, veprimi pas ardhjes së Buffon Nënshkrimi i ri i Juventusit, Gianluigi Buffon nuk është i interesuar të rimarrë shiritin e kapitenit, as numrin 1 në fa
Arsenali shpërblen Granit Xhakën Granit Xhaka do të shpërblehet me shiritin e kapitenit të skuadrës së Arsenalit. Mesfushori shqiptar është përfolur p
Tre orë në aeroport dhe intervistë me furçë WC-je: Turqit "çmenden" në Islandë Rrezikohet të kthehet në një çështje diplomatike trajtimi që i është bërë mbrëmë Kombëtares së Turqisë në Islandë, ku do
Buzëqeshin tifozët e Interit, Icardi rikthehet në stërvitje Mauri Icardi i ka rinisur stërvitjet me Interin pas një kohe të gjatë. ANSA raporton se Icardi u stërvit me bashkëlojta
E bujshme, Icardi prane Real Madridit Sipas "Tuttomercatoëeb", Real Madridit ka takuar të hënën përfaqësuesit e Icardit dhe do të jetë në dispozicion për t’i
Solskjaer paralajmëron largimin e kapitenit të United gjatë verës Një nga objektivat kryesorë të Interit gjatë merkatos së verës është edhe kapiteni aktual e United, Antonio Valencia, sh
Handanovic: Shiriti i kapitenit nuk është trofe Samir Handanovic insiston se shiriti i kapitenit të Inter nuk është një trofe pas fitores 4-0 ndaj Rapid Vienna-s në Eur
Interi ka dyshime reth dëmtimit të Icardit, e ridërgon të kryejë analiza të tjera Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit, teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën. Ai k
Wanda qan për shiritin e kapitenit, Interi sqarohet për Icardin Emisioni "Tiki Taka" ëhstë një ndër më popullorët në Itali ku ndiqet nga mijëra teleshikues. Në këtë emision ka qënë
"Sikur ia hoqën njërën këmbë...", Wanda shpërthen në lot për Icardin Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, njëkohësisht edhe agjentja e tij shpesh herë është bër kryefjala e mediave sp
Spalletti: Është e dhimbshme t'i heqësh shirtin e kapitenit Icardit Interi vendosi ti hiqte shiritin e kapitenit Icardit vetëm pak ditë më parë, duke ia besuar portierit Samir Handanovic.
Jo vetëm Icardi, ja kapitenët që janë bërë problem Icardi ështe kapiteni i fundi i cili u bë problem, por problem të tilla kanë ekzistuar që në Kohen e Johan Cruyff, shkru
Iu hoq shiriti i kapitenit, reagon motra e Icardit Interi vendosi sot ti heqe Icardit shirtin e kapitenit duke ia vendosur portierit Handanovic. Por pas këtij lajmi kanë f