E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

kapitenin

“Më tha jam afër Durrësit, pastaj...”, miliarderi turk tregon bisedën e fundit me kapitenin e jahtit Nedim Akyuz ka dhënë deklaratën e tij para Oficerëve të Policisë Gjyqësore në lidhje me jahtin e tij që u gjet pa askënd
France Football: Milani kërkon kapitenin e Lyon-it Pas përfundimit të sezonit, drejtuesi i Milanit, Ivan Gazidis njoftoi se kuqezinjtë do të ndjekin tashmë një rrugë të re
Reali gjen pasuesin e Ramos në Serinë A Ditët e fundit te Real Madrid është përfolur për një llargim të mundshmë të Sergio Ramos. Por që tani kanë filluar të
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
"Olimpico" në festë, Roma kalon në avantazh përballë Juventusit (VIDEO) Pas shumë minutave lojë, asksioneve të shumta nga të dyja skuadrat dhe një goli të anulluar për Juventusin e shënuar ng
Tremben tifozët e Milanit, pa Champions rrezikojnë të humbasin kapitenin Liga e Kampionëve është objektiv mjaft i rëndësishëm për Milanin, jo vetëm për këtë sezon, por edhe për të ardhmen e kuq
Zanetti i lodhur nga ish-kapitenin: Kemi folur shumë për Icardin Zv.presidenti i Interit, Javier Zanetti, tha se ka pasur shumë thashetheme për Mauro Icardi në këto kohë, çka ka rritur
Zidane synon kapitenin e Lyon-it, ka gati ofertën Kapiteni i Lyon-it Nabil Fekir është një nga më të kërkuarit në merkato. Por me rikthimin e Zidane tek Reali ai mund të
Juventus ngelet duarbosh, Barcelona arrin akordin me kapitenin e Ajaxit Lajmet e fundit mbi të ardhmen e Matthijs de Ligt vijnë nga Spanja. Sipas "Radio Catalunya", Barcelona ka arritur ako
Jurgen Klopp kapet me Henderson, shkak bëhet Shaqiri (VIDEO) Në derbin e djeshëm mes Manchester United dhe Liverpoolit, asgjë nuk shkoi mirë për miqtë, të cilët barazuan dhe për më
Edhe Arsenali hyn në garë për kapitenin e Ajax-it Për mbrojtesin e Ajax Mattijs de Ligt, tashmë në garë ka hyrë edhe skuadra e Arsenalit. Ai ndiqet nga shumë klube t
Capello ironizon Icardin dhe Wanda Narën (FOTO LAJM) Ish-trajneri i njohur Fabio Capelo ka folur për situatën e Icardit tek Interi ku është mjaft e tensionuar pasi zikaltrit
Arrigo Sacchi kritikon ashpër kapitenin e Milanit 23 vjeç e 276 ditë ishte mosha mesatare e titullarëve të Milanit në ndeshjen kundër Napolit. Rinia është elementi thelbë
Manchester United përzë kapitenin, ky është plani për të Kapiteni i Manchester United, Antonio Valencia, është në vitin e tij të fundit të kontratës me “Djajtë e Kuq”. Por m
Ky është gjesti prekës i Fiorentinës për ish-kapitenin Astori Lojtari i Fiorentinës, Davide Astori ndërroi jetë muaj më parë pas një sulmi në zemër. Trupi i Astorit u gjend i paj
Roberto Mancini emëron kapitenin e ri pas largimit të Buffonit Ditën e djeshme, tekniku i ri i Italisë, Roberto Mançini bëri publike listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen e p
Presidenti i Juventus-it tregon kapitenin e ardhshëm Pas konfirmimit të tërheqjes së Gianluigi Buffon nga futbolli duke i dhënë lamtumirën Juventusit pas 17 vitesh, një tjet
Pogba përleshet me kapitenin e West Hamit (VIDEO) Sfida e vlefshme për Premier Leaguen mes West Hamit dhe Manchester United u mbyll në barazim pa gola. Edhe pse skuadrave
Bëhet zyrtare, Franca humb lojtarin për Botërorin e Rusisë Laurent Koscielnyt do të jetë mungojë për përfaqësuesen e Francës në Kampionatin Botëror ‘Rusi 2018’. Koscielny ka pë
Panuçi kërkon kapitenin e Kosovës U21 në Kombëtare Mbrojtësi Ardian Ismajli aktivizohet në kampionatin kroat me skuadrën e Hajdukut të Splitit dhe pëlqehet shumë nga trajn