999 rezultate për

kapiteni

Kapiteni i Kombëtares flet pas ndeshjes: Kundershtari pasi ne humbem disa raste, atëherë mori lojën në dorë Kapiteni i Kombëtares Ansi Agolli foli mbrëmë pas ndeshjes ku bashkë me zhgënjimin e humbjes së djeshme shorehu dhe gëzi
Tifozët Kuq e Zi mesazh emocionues për Canën: Je përgjithmonë Kapiteni ynë Largimi i Canës nga Kombëtarja mesa duket ka prekur shumë nga tifozët. Tifozët Kuq e Zi Kanë qenë ata që kanë reaguar
Buffon flet pa dorashka: Ja pse jemi akoma dobët Italia barazoi në shtëpi me Maqedoninë qëtregon se ata nukjanë akomanë top formën e vet. Kjo mund të kushtëzohetdhe me d
Formacioni zyrtar i Shqipërisë, Berisha mban shiritin e kapitenit Shqipëria luan sot në Spanjë ndeshjen e 9 në Grupin G të kualifikueseve të Kupës së Botës “Rusi 2018”. Të besuarit e Kri
Ish-kapiteni i Partizanit shpërthen ndaj drejtuesve: Largohuni, boll promovuat 34-vjeçarë Adnan Ocelli, ishkapiteni i Partizanit, ka reaguar edhe pas barazimit të fundit të “demave” me Lushnjën në shtëpi. Ocell
Shikoni si Ramos e ndërtoi mbrojtjen e Realit kundër Dortmundit (VIDEO) Sergio Ramos vazhdon të tregojë shpirtin e tij luftarak që posedon gjatë 90 minutave në fushë. Kapiteni Madrilen isht
Ish-kapiteni: Partizani e ka humbur kampionatin që tani Partizani nuk i ka gëzuar tifozët e vet në këtë kampionat madje as ish-lojtarët e vet. Ish-kapiteni Adnan Ocelli për
Reali e nis me fitore në Champions (VIDEO) Real Madridi e ka nisur me fitore mbrojtjen e titullin në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur 3:0 në shtëpi Apoelin.
Agolli: Panucci duhet ta dijë se Mavraj është zëvendës kapiteni im Në grumbullimin e tij të parë me Kombëtaren shqiptare, Kristian Panuçi vendosi rregulla të forta loje. Të gjithë duhet t
Panucci tha regullin e ri për shiritin e kapitenit, por lojtarët ia thyen që në ndeshjen e dytë “Kapiten do të jetë ai që ka luajtur më shumë ndeshje me Kombëtaren”. Kështu u shpreh trajneri Panuçi, kur u pyet për lo
Panucci prish rregullin e shiriti të kapitenit Përzgjedhësi i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci kishte thënë se shiritin e kapitenit do ta mbajë lojtari që k
Përçahet Izraeli, tifozëria kundër kapitenit pas gjestit të keq Stafi i përfaqësueses së Izraelit ka vendosur mbrëmë të përjashtojë nga kjo kombëtarë kapitenin e saj, Eran Zahavi. Shka
Ansi Agolli jep sinjale lamtumire: Njëherë luajta në Europian… Në moshën 34-vjeçare, karriera e Ansi Agollit mund të cilësohet e kompletuar. Pas Europianit 2016, tashmë kapiteni kuqez
Hysaj: Shiriti i kapitenit nuk ta ndryshon jetën Në konferencën për shtyp para gazetarëve, shkodrani ka sqaruar edhe çështjen e shiritit të kapitenit si dhe ka folur për
Ilda Bejleri publikon mesazhet private me Mavrajn, shikoni çfarë ka ndodhur mes tyre Gazetarja e “SuperSport”, Ilda Bejleri, ka publikuar sot në “Instagram” një bashkëbisedim argëtues nga hoteli ku është g
Kapiteni i Shkëndijës provokon Milanin, ja çfarë bën Shkëndija e Tetoves ndodhet në Milano ku do ta zhvillojë ndeshjen play-off të Ligës së Evropës, pikërisht kundër Milanit
Kapiteni i Liverpoolit: Nuk kam fuqi për t'ia ndryshuar mendjen Coutinhos Kapiteni i Liverpoolit Jordan Henderson ka pranuar se nuk mund të ndikojë në vendiin e Philippe Coutinho për të qëndruar
Jonida Maliqi prezanton "kapitenin" e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi u bë kryetemë e rrjeteve sociale dhe mediave rozë për shkak të ndarjes me bashkëshortin e saj p
Ish kapiteni i Liverpoolit: Unë do ta lejoja Coutinhon të largohej Ish-kapiteni i Liverpool, Phil Thompson, thotë se do ta lejonte Philippe Coutinho të bashkohej me Barcelonën nëse brazil
Bunucci futet në San Siro dhe stadiumi ndizet vetëm për "kapitenin" Milan mbremjen e të enjtes arriti një rezultat 2-0 duke siguruar një kualifikim me rezultat të përgjithshëm 3-0. Teks