TËRMET/ Meta cakton datën re të zgjedhjeve, mësoni ditën e re (VIDEO)
999 rezultate për

kapiten

France Football: Milani kërkon kapitenin e Lyon-it Pas përfundimit të sezonit, drejtuesi i Milanit, Ivan Gazidis njoftoi se kuqezinjtë do të ndjekin tashmë një rrugë të re
Arsenali shpërblen Granit Xhakën Granit Xhaka do të shpërblehet me shiritin e kapitenit të skuadrës së Arsenalit. Mesfushori shqiptar është përfolur p
Enrique dha dorëheqje, kapiteni Ramos ka një mesazh emocionues për të Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, i është drejtuar me një mesazh emocional Luis Enriques, i cili sot edhe
Mavraj: Fitore e merituar Mërgim Mavraj u rikthye pas pezullimit të gjatë dhe si kapiten. Mavraj foli për Supersport pas ndeshjes: "Ishte hera
Kapiteni i bullgarëve nuk përmbahet pas disfatës me Kosovën Kapiteni i Bullgarisë, Ivelin Popov, i ka kritikuar ashpër bashkëlojtarët e tij më të rinj në moshë për disfatën me rezu
Tre orë në aeroport dhe intervistë me furçë WC-je: Turqit "çmenden" në Islandë Rrezikohet të kthehet në një çështje diplomatike trajtimi që i është bërë mbrëmë Kombëtares së Turqisë në Islandë, ku do
Mbytet anija në Danub: 7 të vdekur dhe 21 të zhdukur, arrestohet kapiteni (FOTO & VIDEO) Arrestohet kapiteni i anijes se tragjedise ne Danub. Anija u përplas me një anije tjetër në lumin Danub, duke shkaktuar
Një person i sëmurë në kroçere, Kapiteneria e Vlorës ndërhyn gjatë natës Në orën 21:15 të mbrëmjes së djeshme Kapiteneria Vlorë mori një thirrje në radio nga një kroçer me emrin Costa Victoria
Trajneri i Brazilit merr vendim drastik ndaj Neymarit Neymar nuk do të jetë kapiten i Brazilit në Kupën e Amerikës së Jugut. Selektori Tite ka vendosur që në këtë garë shirit
Mbeti jashtë Champions, flet kapiteni i Milanit: Ne e bëmë tonën, na vjen shumë keq Më vjen keq, e morëm vesh që Empoli gaboi dy gola në fund të ndeshjes me Interin... Ne e bëmë tonën, na vjen shumë keq..
Reali gjen pasuesin e Ramos në Serinë A Ditët e fundit te Real Madrid është përfolur për një llargim të mundshmë të Sergio Ramos. Por që tani kanë filluar të
Portugalia fton në kombëtare talentin Felix, aty është dhe kapiteni Cristiano Ronaldo do të jetë pjesë e Portugalisë për gjysmëfinalen e Nations League, ashtu si i riu i Benficas, Joao Fel
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
Kapiteni i Manchester City-t i thotë lamturmirë skuadrës Mbrojtësi i Manchester i Cityt, Vincent Kompany do të largohet nga Manceshter City pas 11 vitesh. Belgu ishte një ndë
Në Shqipëri na mbyti korrupsioni, por shikoni pse u shkarkua ky kapiten i super anijes britanike (FOTO LAJM) Ndërkohë që në Shqipëri korrupsioni është bërë mal dhe vendi është kapur prej fyti nga oligarkët, Britania e Madhe vjen
Realit i rikthehet kapiteni pas më shumë se një muaji Pas më shumë se një muaji jashtë fushës së blertë, kapiteni i Real Madridit është kthyer në skuadrën e Zinedine Zidane d
Lamtumira e De Rossit, tifozët e Romës banderola gjatë natës kundër klubit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Daniele De Rosi habiti jo pak teksa lajmëroi se ky ishte sezoni i fundit me Romën. Mesfushori lajmër
Maldini uron De Rossin: Ke qënë gjithmonë një kapiten Daniele De Rosi njoftoi sot se do të largohet nga Roma në fund të sezonit duke i dhënë fund kështu pas 19 vitesh. Pas
Kapiteni njofton largimin nga Roma Kapiteni i Romës Daniele De Rossi do largohet në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar nga vetë faqja zyrtare në
"Olimpico" në festë, Roma kalon në avantazh përballë Juventusit (VIDEO) Pas shumë minutave lojë, asksioneve të shumta nga të dyja skuadrat dhe një goli të anulluar për Juventusin e shënuar ng