999 rezultate për

kapim

Xhaka shpreson ende: Mund ta kapim vendin e 4 Arsenali është një hap larg katër pozitave të para të ligës elitare angleze që e dërgojnë në Ligën e Kampionëve. Gran
Kryemadhi: Ramën do ta kapim në befasi, fati i tij është i zi Opozita bllokoi akset kombëtare duke filluar nga ora 18 e mbrëmjes së kësaj të enjteje, duke shënuar kështu ndryshim str
Guardiola: Nuk ka qënë e lehtë të kapim kreun, tani bëhet me vështirë Manchester City nuk heq dorë nga titulli teksa synon ta fitojë për të dytin viti radhazi Premier League. Në prag të p
Një Kosovë e pashpresë, pasi siguron të ardhmen i riu lëshon patriotizëm Edhe një person tjetër ka lënë Kosovën për të gjetur një jetë më të mirë në emigracion. Është ky, Valon Aliu, që para
A e vutë re? Fansat kapim detajin shokues në mes të këmbëve të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hiteve "Do ta luj", "Maje men", "Amini" etj., Ronela Hajati, është një ndër personazhet më të ndje
Biseda skandaloze mes dy policëve: S'na lejojnë t'a kapim drogën Pas aksionit të policisë së Shtetit ku u kapën 613 kg kokainë në një kamion ku po transportohej babane, ka reaguar ish-p
Do vëzhgohemi edhe kë kapim për dore, qeveria shpenzon milionat për kamera në rrugë “Big Brother” do të jetë kryeqyteti, por jo vetëm… Ministria e Brendshme gjatë këtij vitit do të shpenzojë mbi 60 milion
Gattuso optimist për fundin e sezonit: Do e kapim Championsin Gennaro Gattuso beson se Milan do ta përmbysë periudhën e errët dhe do u kthehet sukseseve. Gjithashtu deklaroi se duhet
Kur momenti thjesht bën "mrekullinë" (FOTO LAJM) Çdo moment i jetës sonë është unik dhe madhështor. Natyrisht, nuk mund ta ndalojmë jetën, por mund të kapim fotograf
“Po s’i kapim 1 mln lekë ta lejmë kët punë”, ja përgjimet që fundosin gjobvënësit Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg kreun e bandës së gjobvënësve Muhamet Lici, 6 anëtarë të bandës, ndërsa ka ve
"A i kapim 1 milionë lekë?", ja përgjimet që fundosën gjobëvënësit në Shkodër Vetëm pak ditë më parë policia e Shkodrës në bashkëpunim me RENEA arritën të arrestonin grupin e gjobëvënësve në Shkodër
Candreva: Nëse luajmë kështu, nuk kapim as vendin e 7-të Antonio Candreva pranon fajin dhe në të njëjtën kohë, kërkon më shumë grintë nga skuadra në ndeshjet e ardhshme. Pas dis
Jankullovska: T'i kapim për fyti shqiptarët e Kumanovës me BDI-në Jankullovska dëgjohet duke biseduar me Janakievskin lidhur me zgjedhjet lokale në Kumanovë, në një bisedë të publikuar s
Reus beson: Kapim Champions-in Katër fitore radhazi në Bundesligë ishin të mjaftueshme që Borussia Dortmund t'i largohej fundit të klasfikimit për të s
Wenger: Vështirë ta kapim top katërshen Arsen Wenger ka pranuar se humbja me Evertonin ja ka ndërlikuar gjërat për të marrë pjesë sërish vitin e ardhshëm në Cha
Po vjen tajfuni, të kapim një foto Vizitorë të ndryshëm nuk nguruan të filmonin të dielën dallgën e madhe të krijuar nga tajfuni Usagi i cili goditi provin
Takimi me Sequin, Rama: Të kapim sa më shpejt trenin e Europës Update- Ambasadori i BE në Tiranë, Ettore Sequi ka vizituar mëngjesin e sotëm selinë e Partisë Socialiste ku është takua
Karikimi i Mexes: I kapim për b...Janë fëmijë (VIDEO) Është një Mexes absolutisht i karikuar dhe i përqëndruar ai që kapën telekamerat para ndeshjes së parë Play Off të Champ
Meta nga Saranda: Të kapim trenin e BE-së Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta ishte sot në qytetin e Sarandës ku ka marrë pjesë në një takim me
Berisha- Mrkiç: Të rikapim shanset e humbura Kryeministri Sali Berisha ka pritur sot në një takim mnistrin e Jashtëm serb Ivan Mrkiç ku u vu theksi në të ardhmen e d