999 rezultate për

kapi

Në fundjavë vdiq një adoleshent, çfarë kapi policia në mesnatë tek "rruga fatale" Garat me makina dhe shpejtësia e lartë në rrugët e Tiranës janë kthyer në një problem të madh për policinë. Gjatë me
Pacienti e sulmoi seksualisht në ambulancë, infermierja: Kapi të pasmet e mia (FOTO LAJM) Një infermiere guxoi të fliste publikisht për sulmin seksual nga një pacient. Lizzie Smith tregoi se gjithçka ndodhi
Goditi keq trajnerin e Freiburg, vjen dënimi ekstrem për kapitenin e Frankfurtit (VIDEO) David Abraham nuk do të mundë të luajë më këtë vit për Frankfurtin, pasi u pezullua me shtatë javë mos lojë, për shkak s
Kapiteni i Çekisë: Kosovës i mungon Muriqi por ka Rashicën Çekia ka mbajtur konferencën për shtyp para ndeshjes me Kosovës që zhvillohet nesër mbrëma nga ora 20:45. Kapiteni i
Nuk do ta besoni, vitin e ardhshëm Tottin do ta shohim si aktor Për 25 vite, Francesco Toti i kushtoi të gjithë karrierën e tij ngjyrave verdhekuqe, ku fitoi dashurinë e tifozëve të kë
Kamerat e sigurisë kapin momentin kur dy trena përplasen kokë më kokë (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme dy trena u përplasën ne qytetin e Telanganas në Indi. Për fat të mirë, ngjarja nuk u kthye në
Shiriti i kapitenit "fluturon" nga krahu i Xhakës, zbulohet kapiteni i ri "topçinjve" Trajneri i Arsenalit, Unay Emery, konfirmoi përpara ndeshjes së sotme në Ligën e Europës kundër Vitoria Guimaraesh se Gr
"Do t’u nxjerrim ujin e zi", Rama bën paralajmërimin e fortë pas arrestimit të bujshëm Redjan Rraja është arrestuar ditën e sotme si i dyshuar për përfshirjen në atentatin e Shkozetit, ngjarje e ndodhur më 1
I kapin mat bashkëshortin ! Shpërthen Rezarta: "Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto" (VIDEO) Rezarta Shkurta është bërë pjesë e një kamere të fshehtë nga emisioni "Thumb on" dhe biznesmenia ka rënë në grackën e ga
Kapiteni i West Ham: Largimi nga Arsenal, opsioni më i mirë për Xhakën Mark Noble e ka këshilluar Xhakën që të nisë të mendojë largimin nga Arsenali Ish-futbollisti i akademisë së Arsenali
Mund të jetë kapiteni i ardhshëm, ky është fjalimi i Ozil pas ndeshjes me Liverpoolin Arsenali mbrëmë u mposht nga Liverpooli në ndeshjen e Carbao Cup pas penalltive. Edhe pse shënuan 5 gola në lojë dhe
Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Juventusi ja ka dalë të dërgojë topin në rrjetë përballë Genoasnë minutën e 36' me kapitenin Bunucci. 'Zonja e vjetër
Studentja tregon tmerrin: Mbrapa pemëve më kapi nga fyti dhe më rrëzoi përtokë Një e re, nga Shkodra që prej vitesh jetonte në Itali ka denoncuar se tre persona kanë tentuar që ta përdhunojnë. Ro
Lamtumirë kaçurela, kështu duket Young Zerka me stilin e ri të flokëve (VIDEO) Artisti i njohur, Young Zerka që në daljet e tij të para në skenë është identifikuar nga kaçurrelat. Të gjithëve na d
Shau tifozët e Arsenal, reagon Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka e ka ndryshuar fotografinë e llogarisë personale në Instagram – ku shihej në fanellën e Arsenalit me shirit
Ish-ylli i Arsenalit i ashpër me Xhakën: Ai duhet t’i pijë ilaçet Ish-lojtari i Arsenalit Charlie Nicholas e ka kritikuar ashpër kapitenin e "Topçinjve" për reagimin e tij të ashpër ndaj
Ozil pritet të jetë kapiteni i Arsenalit përballë Liverpoolit Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka bërë të ditur që Granit Xhaka nuk do të përfshihet në ndeshjen e Kupës së Ligës kund
"Kujdes me photoshopin", fansat kapin defektin në trupin e Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj është këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun, por së fundmi bukuroshja është distancuar disi n
Shiriti i kapitenit, te Arsenali nis mbledhja Drejtuesit e klubit të Arsenalit do të takohen me kapitenin Granit Xhaka gjatë ditëve të ardhshme për të diskutuar reagi
11 kapitenët e Arsenalit të renditur nga më i keqi te më i miri Në mediat botërore e veçanërisht ato Angleze mund të shihet në çdo cep Granit Xhaka, kjo për shkak të incidentit të mbr