999 rezultate për

kapelet

Kapelet perfekte për të rënë në sy këtë verë (FOTO LAJM) Kur bëni gati ëantën e plazhit kapelja është thelbësore, si për t’u mbrojtur nga dielli, por edhe për t’u dukur fashion,
Kapelet dhe kapuçat më trendi për këtë sezon (FOTO LAJM) Ditët e ftohta dhe me shi, mesa duket do të do të na shoqërojnë dhe në vazhdim. Përveç palltove, çizmeve dhe çantave
Basha i kërkon policisë arrestime Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë thirrje Policisë së Shtetit pasditen e sotme gjatë protestës që po organizo
"Kaubojsi" harron vezët, i shton koleksionit tre kapele Eduart Ndocaj një ditë më parë ka shprehur revoltën e tij të hapur për situatën në Kuvend dhe për hedhjen e vezëve në dr
Kapelet që na tundojnë për ti ngrënë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh që na shtohet edhe më shumë oreksi kur shohim ushqimet tona të preferuara teksa ndodhen të gdhendura dik
Kapelja e Napoleonit shitet për 1.8 milionë euro (FOTO LAJM) Njëra nga kapelet e famshme të Napoleonit është blerë nga një koleksionist koreano-jugore për 1.8 milion euro, të dielën
Sfilata në Paris, shikoni kapelet më të ekzagjëruara (FOTO-LAJM) Sfilata e modë së Chanel në Paris përveç veshjeve pranverë –verë 2013, i ka kushtuar një rëndësi të veçantë edhe kapelev
Shkolla digjet, studentët bëjnë foto (FOTO LAJM) Siç mund ta shikoni në foto, kjo shkollë duket se po digjet, sepse po i del tymi. Pak metra më largë shikohen studentët
Kapelet, moda e momentit Kapelet, këtë sezon duhet të jenë patjetër pjesë e gardërobës tuaj. Stilistët më në zë propozojnë formën, kombinimet dhe