999 rezultate për

kapele

Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Beatrix Ramosaj rrëfen eksperiencën e frikshme: Kam parë një burrë me kapele (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj duket se po përballet me një nga problemet më të zakonshme, por edhe më shqetësueset javët e fundit. Kën
Veshur me të zeza dhe kapele, kamerat kapin të dyshuarin kryesor për atentatin ndaj Gjinit Kamerat e sigurisë kanë mundur të fiksojnë një përson i cili dyshohet të tjetë autori i shërthimit me tritol të ndodhur
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO) Është tashmë 41 vjeçe dhe këtë fakt e pranon gjithë krenari kur miqtë habiten se si është e mundur që një artiste aktive
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Luana tregon prapskenat, si ndryshoi papritur look në klipin e fundit (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Luana Vjollca solli një super bashkëpunim me këngëtarin latin Jay Santos. Projekti i tyre i r
Skandali me tenderin: Një kapele e uniformave të Ushtrisë së Policisë plot 350 euro Fituesi i tenderit të paracaktuar nga Ministria e Brendshme për uniformat e Policisë së Shtetit llogaritet të prodhojë r
Kapelet perfekte për të rënë në sy këtë verë (FOTO LAJM) Kur bëni gati ëantën e plazhit kapelja është thelbësore, si për t’u mbrojtur nga dielli, por edhe për t’u dukur fashion,
Tifozi i Liverpoolit thith kokainë mbi kapelen e policit Tifozët e Liverpoolit mezi e kanë pritur titullin pas 30 vitesh. Por ata janë dehur nga suksesi i skuadrës së tyre aq
''Ai me kapele trazoi ujrat'', deputeti flet pas dëshmisë për SPAK (VIDEO) Deputeti i opozitës Halit Valteri ka folur pas paraqitjes në SPAK, i thërritur pas denoncimit të fortë qe beri dje gjatë
Nxorri videon nga atentati i prokurorit Ndoji, deputeti mbërrin në SPAK Pasi publikoi dje në Kuvend disa pamje të kamerave të sigurisë marrë nga disa biznese në lidhje me atentatin ndaj prokur
Nxorri videon nga atentati ndaj Ndojit, SPAK i kërkon deputetit ta dorëzojë (VIDEO) Deputeti Halit Valteri gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka publikuar një video ku sipas tij duken ekzekutuesit e atentatit
Nuk përmbahet Bebe Rexha, këngëtarja shfaqet nudo në "TikTok" (VIDEO) Bebe Rexha duket se e ka marrë veten pas lajmit të trishtë për infektimin me koronavirus të dy prindërve të saj muajin e
Autori mbante kapele dhe shall, kë kishte takuar më herët Hekuran Billa? Personi që ka qëlluar mbi 40-vjeçarin Hekuran Billa, mbante në kokë një kapele të zezë me strehë, si dhe një shall për t
Francezët përdorin kapele me përmasa të mëdha që ruajnë distancën sociale Kapelat mund të jenë edhe një zgjidhje artistike për të siguruar që personat t’i respektojnë distancat mes njëri-tjetrit
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Si të ruajnë fëmijët distancën në shkollë? Kina bën gjetjen gjeniale (FOTO LAJM) Fëmijët e klasave fillore kanë rinisur mësimin më provincën e Hangzhou, në Kinë. Për ruajtjen e distancës mes tyre, n
Gjesti prekës i tifozëve të Fenerbahçes për viktimat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Tifozët e Fenerbahçes kanë bërë një gjest prekës në ndeshjen e ekipit të tyre ndaj Basaksehir, e fituar 2-0. Në fund
Bikini me babagjysha dhe elf, kështu festohet Krishtlindja në Australi (FOTO LAJM) Një numër i madh njerëzish u mblodhën në plazhin e Sidneit për të festuar Krishtlindjet. Bondi Beach u mbush plot me
Ranieri pa fjalë: Thjesht duhet ta hiqni kapelën kur shënon Cristiano Claudio Ranieri e pranon se Sampdoria u mund nga "dy gola kryevepër" që i shënoi Juventusi, ndërsa shtoi se Cristiano Ro