999 rezultate për

kape

Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
Kalonte ilegalisht njerëz në Kakavijë, kapet shqiptari Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare pasi akuzohet për trafikim të paligjshëm të personave jashtë kufirit
"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
Lidhën, dhunuan dhe grabitën 85 vjeçarin në Itali, kapen 4 shqiptarë Katër shqiptarë të cilët jetojnë në Itali janë arrestuar pasi dhunuan e grabitën një të moshuar. Ngfjarja ndodhi mesn
I "fiksuar" pas florinjëve, orave dhe armëve: Kapet "tmerri" i durrsakëve (VIDEO) Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin policor "Trajektorja". Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrë
Adoleshentet shqiptare kapen "mat", donin të shkonin në Britani me letra të falsifikuara Dy adoleshentet shqiptare nuk ia dolën të mashtronin policët kufitarë në Itali. Më 14 shkurt, ato u ndaluan për kontroll
Çifti shqiptar kapet në Greqi, si po e "festonin" Shën Valentinin Dita e djershme e cila është festuar edhe si dita e dashurisë, nuk ka qenë vaj për të gjithë. Një çift shqiptar janë
Lëvizte me armë pa leje, kapet 51 vjeçari në Lushnjë Një 51 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi mbante pa leje armë gjahu dhe armë të ftohta. Bëhet fjalë për
Nuk ia hodhën dot policisë, kapen dy shqiptarët e rrezikshëm në tren Dy shqiptarë janë kapur mëngjesin e djeshëm në Brenner, ndërsa thuhet se ata kishin ardhur me tren nga Mynihu i Gjermani
Enca ti je?! Këngëtarja "kapet" pa make up, dhe ju sigurojmë që s'do t'a njihni! (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe
Kujtim Gjuzi i dashuruar! Kapet mat në pikë të mëngjesit teksa blen lule (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi ka lënë pas divorcin dhe si duket është sërish i dashuruar! Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të
Akuza e fortë: Si Rama po tenton të kapë AMA-n duke shkelur ligjin(VIDEO) Ditën e sotme PD me anë të ish-deputetes Albana Vokshi ka sulmuar Kryeministrit Rama duke e akuzuar se po tenton kapjen
Tentuan të shkonin në Britani me dokumente false, kapen dy shqiptarët në aeroportin italian Policia italiane ka arrestuar dy shqiptarë të cilët tentuan të kalojnë në Britani me anë të dokumenteve greke të falsifi
Tentoi të grabiste marketin nën kërcënimin e armës, kapet 20 vjeçari Policia e Kamzës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi. Finalizohet operacioni policor "Laknasi". Kapet n
Shpërndante lëndë narkotike, kapet 41 vjeçari në Elbasan Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.
Habit shqiptari në Angli pasi kapet nga policia me drogë: Më trafikuan për këtë punë Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje. Romeo Vrapi
Digjet "Benz-i" në Lezhë, kapet 19 vjeçari që dyshohet se vuri zjarrin Një automjet tip Benz është djegur mesditën e sotme në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:05, në Shengjin, Lezhë
Një viktimë dhe një i plagosur, kapen dy shoferët që shkaktuan aksident Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur dje në Tapizë të Fushë-Krujës, ku një 24 vjeçar ka përplasur një 74 vjeçar, i
EMRI/ Infermierja shqiptare kapet me letra false në Britani, dënohet me 13 muaj burg! Një e re shqiptare që po udhëtonte me makinë është kapur nga policia britanike dhe është dënuar me 13 muaj e gjysmë burg
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me