999 rezultate për

kapak

Burri e mbylli në jacuzzin me ujë të nxehtë, vdes gruaja Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pasi burri i saj qëllimisht i mbylli kapakun e jacuzzi-t me ujë të nxehtë. Eric Hu
Sërish arkivolë në rrugët e Elbasanit, kush po kërcënon kë? (FOTO LAJM) Disa kapakë arkivoli janë gjetur në rrugët e lagjes muzeale të kalasë së Elbasanit. Kapakët e arkivolëve janë hedhur
Duma nuk kursehet për Braçen: Kapak pusete! Çani i kërkoi Dumës në Zonë e Lirë të vlerësonte largimin e ministrave dhe zëvëndësimin e tyre me emrat e rinj. Për
Kazani "përpin" gjigantët e Botërorit, më në fund i vendosin "kapak" Botërori "Rusia 2018" padyshim që na ka surprizuar të gjithëve me eliminimn e skuadrave të mëdha nga ky kampionat dhe fa
Si të pastrojmë furrën me sodë dhe uthull (VIDEO) Pastrimi i furrës së pjekjes është një ndër proceset më të vështira që mund të ndeshet çdo amvisë e shtëpisë. Ekziston n
Keni kujdes, kjo bebe ndërroi jetë pasi gëlltiti kapakun e parfumit Një foshnjë vetëm 7 muajshe gjeti vdekjen këtë të hënë, pasi gëlltiti kapakun e një shisheje parfumi. Ngjarja e rëndë
Strugë, pastrimi i borës prish kapakët e pusetave Dhjetëra puseta në rrugët e Strugës janë dëmtuar gjatë pastrimit të borës, reagojnë struganët. Disa prej tyre, siç regji
Pasi ta lexoni këtë, nuk do i vendosni më kapakun furçës së dhëmbëve Në një studim, Shoqëria Amerikane e Mikrobiologjisë zbuloi se duke e mbajtur furçën e dhëmbëve gjithmonë me një këllëf,
Peshkatari gjen në barkun e peshkut kapakë shishesh, shkrepëse dhe copëza plastike (VIDEO) Një peshkatar ka filmuar momentin kur brenda barkut të peshkut që e kishte zënë, nxjerrë copëza të ndryshme të plastikës
Rama injoron keq Kryemadhin: E paaftë, si kapaku pa tenxhere Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste për Eni Vasilin në News 24 ka rrëfyer për herë të parë në lidhje me marrëdhën
Juventus me Howedes i vë kapakun merkatos Juventus nëpërmjet Beppe Marottas ka njoftuar mbylljen e merkatos. Juventusi së fundmi nënshkroi me mbrojtësin e Scha
Çudi shqiptare! Për pak thyen këmbët, turisti bie në pusetë në Vlorë Pusetat pa kapakë janë problemet më shpeshta në qytetet e Shqipërisë. Një turist nga Vlora duket se e ka pësuar keq
Ja për çfarë shërben hapësira bosh në fund të kapakut të stilolapsit Tek shumica e stilolapsave kapaku është i hapur në fund. Por për çfarë shërben kjo hapësirë e hapur? Hapësira në
Ja pse lodra brenda vezës Kinder mbështillet me kapak të verdhë! Të gjithë ata që kanë fëmijë i blejnë shpesh vezët Kinder të cilat përmbajnë dhurata brenda tyre. Por a e dinit përs
Kali bie në pusetë, përpjekjet e dëshpëruara të qytetarëve për ta nxjerrë (VIDEO) Përmbytjet e shkaktuara nga reshjet e shiut e kanë kthyer qytetin e Durrësit në një pellg gjigant uji. Kjo gjendje që
Samsung prezanton modelin e parë të telefonit me kapak (FOTO LAJM) Gjigandi i teknologjisë Samsung ka prezantuar një telefon me kapak, i cili do të do të quhet Samsung Ë2017. Samsung Ë
A e keni ditur se këto janë objektet më të pista?! (FOTO LAJM) Hulumtuesit nga "Earth Ecoo", kanë studiuar gjëra të ndryshme të cilat preken në baza ditore, dhe ka gjetur adrenosine t
Si të pastrojmë furrën me sodë dhe uthull (VIDEO) Pastrimi i furrës së pjekjes është një ndër proceset më të vështira që mund të ndeshet çdo amvisë e shtëpisë. Ekziston n
Si të çlodhim sytë e lodhur Aktiviteti i gjatë gjatë ditës, qëndrimi para kompjuterit, apo pagjumësia janë dhe shkaku që sytë tanë mund të ndihen të
Samsung W2016, një model i gdhendur në një telefoni me kapak (FOTO LAJM) W2016 është telefoni më i ri i sjellë në trëg nga Samsung. Ky është një telefon i frymëzuar nga Adele, pasi ka rikthyer