999 rezultate për

kapaj

Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam
"Vajza e 500 trëndafilave" shoqërohet në polici me biznesmenin Gjoka (FOTO LAJM) Modelja dhe aktorja e njohur, Nertila Kapaj është shoqëruar pasditen e sotme në polici bashkë me biznesmenin e njohur ng
Rrezikoi jetën e tij nën gërmadha, nderohet me medaljen e artë Luan Kapaj (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama i ka dhënë medaljen e artë të vlerësimit profesional zjarrëfikësit Luan Kapaj. Ka
Rama dekoron me medalje zjarrfikësin hero të 26 nëntorit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama i ka dhënë sot medaljen e artë zjarrfikësit të Vlorës Luan Kapaj. Kujtojmë se Kapaj mori pjesë
Vrasja e dyfishtë mund të ishte ndaluar! Para dy ditësh viktima denoncoi gardianin vrasës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Patos ku një I ri I mori jetën të dashurit të motrës së divorcuar dhe sh
“Vajza e 500 trëndafilave” përlotet për të dashurin e ndjerë: I shkoj te varri (VIDEO) Modelja dhe aktorja Nertila Kapaj, e njohur gjerësisht nën etiketimin “vajza e 500 trëndafilave” ishte e ftuar në “Ftesë
Publikohet fotoja: Luan Kapaj refuzoi maskën e oksigjenit dhe u rikthye tek gërmadhat Rama ka reaguar sërish pak minuta më parë teksa ka pulikuar foton e një zjarrëfikësi nga Vlora të quajtur Luan Kapaj.
Historia e fshatarit nga Vlora që arriti t'iu vidhte 10 milon paund VIP-ave Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë
Vettingu në Polici, nis me Ardi Veliun Nis procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit, e ashtu siç parashikohet në ligjin e miratuar disa javë më parë në Parlam
EMRAT/ Kush është efektivja e vdekur dhe dy të plagosurit nga shpërthimi i minës Shefi i Shtabit të Përgjithshëm ka dhënë detaje në lidhje me vdekjen e një efektiveje të repartit të xhenios në Ushtrinë
Shqiptari që grabiti shtëpitë e Becker dhe Anelka në Angli, çfarë dinë familjarët? Në fshatin Gjorm të Vlorës, familja e shqiptarit që terrorizoi Londrën me plaçkitje për 10 vite më radhë nuk dinte asgjë
U tha se ishte nga Kosova, ky është vlonjati që u bënte 'kërdinë' të pasurve në Londër Një hajdut famëkeq shqiptar, që bastisi shtëpitë e të pasurve dhe të famshëm për dhjetë vjet ‘shkoi në Britani si një re
Njihuni me vlonjatin që ishte tmerri i britanikëve, metoda që përdor kur grabit shtëpitë I mbiquajturi “mbreti i skifterëve” të Londrës, pas demaskimit rrezikon tashmë të dënohet me disa vite burgim, pasi ka p
Pranga tre personave që dhunuan bluzat e bardha në Fier Tre persona të cilët kanë goditur për shkak të detyrës mjekun 33-vjeçar me inicialet K.G., dhe infermierin 31-vjeçar me
Dhunohetngadjali, përfunon në spitakl Një 60 vjeçar ka mbetur i plagosur në qytetin e Durrësit nga dhuna e ushtruar nga djali i tij. Mësohet se ngjarja e rënd