999 rezultate për

kapĂ

Vrima më e thellë artificiale në Tokë e mbuluar vetëm nga një kapak i ndryshkur Vrima më e thellë artificiale në Tokë është 12.192 metra e thellë, e mbuluar me vetëm një kapak metalik të ndryshkur nga
"Nuk ka shans me kon mo" tha Stresi, Keisi "i vë kapakun" përgjigjet publikisht për reperin(FOTO LAJM) Prej disa javësh, Keisi dhe Stresi kanë nisur thumbimet për njëri-tjetrin në rrjete sociale, fill pas ndarjes së tyre të
Vritet me thikë një fëmijë në kampin e refugjatëve në Greqi Një i vdekur, një i plagosur rëndë dhe një tjetër i plagosur lehtë, janë viktima të cilët kanë mbëtur gjatë përleshjes q
Osmani: Kemi kapacitet pĂ«r t’u integruar nĂ« BE dhe NATO ZĂ«vendĂ«skryeministri i QeverisĂ« sĂ« RMV-sĂ« pĂ«r Çështje Evropiane Bujar Osmani, Ă«shtĂ« nĂ« vizitĂ« zyrtare nĂ« FinlandĂ«. Os
Romeo dhe Jonida i vendosin kapakun lidhjes së tyre, puthen për herë të parë në publik (VIDEO) Prej kohësh në media është përfolur për çiftin më të ri të showbiz-it shqiptar, këngëtaren Jonida Maliqi dhe aktorin Rom
Solskjaer i vendos "kapakun": Pogba do të qëndrojë me ne Manchester United luajti kundër AC Milan në ICC ndërsa djajtë e kuq përfunduan duke mposhtur kuqezinjtë pas ekzekutimit
TĂ« bĂ«sh njĂ« omletĂ« tĂ« shpejtĂ«, tĂ« shijshme brenda kavanozit INGREDIENTËT 2 vezĂ« 50 gram proshutĂ« tĂ« tymosur tĂ« grirĂ« imĂ«t 2 lugĂ« gjelle djathĂ« çedar 1 filxhan me spina
Hysaj bĂ«n tĂ« pamundurĂ«n, i heq kapakun shishes me motor uji (VIDEO) KohĂ«t e fundit, njĂ« sfidĂ« po çmend tĂ« gjitha rrjetet sociale. E quajtur “Sfida e shishes”, personat qĂ« e kryejnĂ«, duhet
Vettingu në Polici, nis me Ardi Veliun Nis procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit, e ashtu siç parashikohet në ligjin e miratuar disa javë më parë në Parlam
Qortohen sepse u kanë vënë lopëve kapakë në bark (FOTO LAJM) Aktivistët për të drejtat e kafshëve kanë reaguar me zemërim pas një videoje që tregon se si lopët në stallën më të madh
Lushtaku si "Kapadahi", kërcënon publikisht dy të zgjedhur nga votat e qytetarëve Lëvizja Vetëvendosje në Skenderaj ka reaguar lidhur me sjelljen e nënkryetarit të kësaj komune, Nuredin Lushtaku, i cili
EMRAT/ Kush është efektivja e vdekur dhe dy të plagosurit nga shpërthimi i minës Shefi i Shtabit të Përgjithshëm ka dhënë detaje në lidhje me vdekjen e një efektiveje të repartit të xhenios në Ushtrinë
Shqiptari që grabiti shtëpitë e Becker dhe Anelka në Angli, çfarë dinë familjarët? Në fshatin Gjorm të Vlorës, familja e shqiptarit që terrorizoi Londrën me plaçkitje për 10 vite më radhë nuk dinte asgjë
U tha se ishte nga Kosova, ky Ă«shtĂ« vlonjati qĂ« u bĂ«nte 'kĂ«rdinĂ«' tĂ« pasurve nĂ« LondĂ«r NjĂ« hajdut famĂ«keq shqiptar, qĂ« bastisi shtĂ«pitĂ« e tĂ« pasurve dhe tĂ« famshĂ«m pĂ«r dhjetĂ« vjet ‘shkoi nĂ« Britani si njĂ« re
Njihuni me vlonjatin qĂ« ishte tmerri i britanikĂ«ve, metoda qĂ« pĂ«rdor kur grabit shtĂ«pitĂ« I mbiquajturi “mbreti i skifterĂ«ve” tĂ« LondrĂ«s, pas demaskimit rrezikon tashmĂ« tĂ« dĂ«nohet me disa vite burgim, pasi ka p
Përsëri te Sevillia, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë Trajneri i Sevilla, Joaquín Caparrós njoftoi në kanalin zyrtar të klubit pas fitores ndaj Valladolid, se vuan nga "leuce
Arrestohet mashturesi nga Kosova, u kap duke marrĂ« kapar pĂ«r apartamente Finalizohet operacioni policor i koduar “Imobiliare”, nĂ« sajĂ« tĂ« tĂ« cilit Ă«shtĂ« ndaluar njĂ« shtetas kosovar, i akuzuar p
Hapen zyrat e reja pĂ«r aplikimet pĂ«r karta identiteti nĂ« NjĂ«sinĂ« 5, trefishohen kapacitetet QytetarĂ«t e NjĂ«sisĂ« 5 nĂ« kryeqytet nuk do tĂ« duhet tĂ« presin nĂ« radhĂ« pĂ«r t’u pajisur me letĂ«rnjoftimet e reja. Bashkia
Burri e mbylli në jacuzzin me ujë të nxehtë, vdes gruaja Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pasi burri i saj qëllimisht i mbylli kapakun e jacuzzi-t me ujë të nxehtë. Eric Hu
Sërish arkivolë në rrugët e Elbasanit, kush po kërcënon kë? (FOTO LAJM) Disa kapakë arkivoli janë gjetur në rrugët e lagjes muzeale të kalasë së Elbasanit. Kapakët e arkivolëve janë hedhur