999 rezultate për

kaosin

"Ata nuk flisnin me njëri-tjetri", lojtari i Levantes zbulon kaosin te Barcelona Barcelona u rikthye tek fitorja në fundjavë përballë Levantes, ndeshje të cilën katalanasit e fituan me rezultatin 1-0.
Daklarata e Suarez konfirmon "kaosin" e krijuar te Barcelona uis Suarez ka thyer heshtjen pas spekulimeve të fundit rreth të ardhmes së tij tek Barcelona. Luis Suarez është duke
Tentuan të shfrytëzonin kaosin në Kakavijë për të kaluar drogë, dy në pranga një në kërkim Kanë rënë në prangat e policisë së Gjiorokastrës dy persona të cilëve u është sekuestruar një sasi prej 21 kg kanabis. N
PD për kaosin në Kakavijë: Fajin e ka Rama që e shndërroi Shqipërinë në zonë të kuqe Edhe Partia Demokratike ka reaguar lidhur me situatën kaotike në pikat kufitare me Greqinë, ku mijëra qytetarë janë duke
Qeqa tregon si po e përjeton kaosin në FFK Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kës
Shau Ramën nga nëna, deputeti i PD-së sqaron kaosin në Kuvend Të shumta ishin momentet e tensionit që nuk janë parë në kamera gjatë seancës së "famshme" plenare, ku mbizotëroi kaosi
E mbulua me miell e me vezë, Rama flet për kaosin në Kuvend Edi Rama është shfaqur në një intervistë të shkurtër në edicionin informativ në Tv Klan. Ai është pyetur nga gazetarj
Për të gjetur një biletë për ndeshjen me Italinë duhet të kalosh kaosin e krijuar fillimisht Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Botërorin “Rusi 2018” përballë dy skuadrave kampione bote, I
"Loja e Gruevskit dhe Ivanovit solli kaosin në Kuvend" Kreu i Komunës Qendër, Andrej Zhernovski, gjatë një shkrimi të botuar në gazetën austriake "Di prese", ka thënë se kaosi
Veliaj: Parkingu elektronik shmang kaosin në Tiranë, ja si t'a paguani Për pak ditë, çdo qytetar që do dojë të parkojë automjetin e vet në rrugët kryesore të Tiranës, ose siç njihet ndryshe s
Gazetarja raporton live në dëborë, por shikoni çfare i ndodh (VIDEO) Temperaturat e ulta duket se nuk i trembin reporterët, të cilët raportojnë nga terreni. Gazetarja e kanalit turk Kan
Reagon PD: Edi Rama përgjegjës për kaosin e pasigurinë në vend Partia Demokratike ka reaguar ditën e sotme lidhur me aksidentin e ndodhur në Dibër, ku humbën jetën tre persona, dhe nj
Një luftë e imagjinuar në kaosin e vërtetë Nga Iljasa Salihu - Është lehtë dhe mirësi kur t’i besosh institucionit shtetëror, mirëpo është shumë vështirë që
Grupi per Ballkanin kerkon remont per kaosin ne rajon Duke kerkuar remont radikal te bashkesise nderkombetare, por kryesisht te politikes se Bashkimit Evropian ne Ballkan, ek