999 rezultate për

kanw

Lyon supriza e rradhës e Champions, eliminon Cityn favorit dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Olympic Lyon është surpriza e rradhës në kompeticion më të rëndësishëm europian për klube, Champions League. Francezë
Befasohet Juventusi, Lyon zhbllokon rezultatin (VIDEO) Juventusi është bëfasuar nga Lyon në ndeshjen e kthimit të Champions League. Miqtë kanë kaluar në avantazh në minutën
Shkon në 766 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend Shkon në 766 numri i rasteve pozitive nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve janë konfirmuar 16 raste. Ha
Numri më i ulët i regjistruar, sa shkon sot bilanci i të prekurve nga pandemia Ditën e sotme janë konfirmuar 7 raste të reja e koronavirus, duke shkuar në 416 persona. Janë shëruar 17 persona gjat
S'ka më dyshime, Tuna dhe Patrisi i kanë dhënë fund lidhjes (FOTO LAJM) Lidhja e tyre nisi befasishëm dhe u konsolidua shpejtë. Në pak muaj si çifti më i shoëbizit shqiptar, Tuna Sejdiu dh
Ronaldo me mesazh emocionues pas vdekjes së Kobe Bryant Kobe Bryant shumw mirw mund tw krahasohet si njw Cristiano Ronaldo apo Leo Messi nw basketboll. Lajmi pwr vdekjen e t
Arrestohet Aleksandër Gjoka, arsyeja është e pabesueshme Telashe për këngëtarin e njohur, shumë të dashur për shqiptarët, Aleksandër Gjoka. “BalkanWeb” mëson se këngëtari i rrok
Çfarë po ndodh në autostradën Tiranë-Elbasan: Makina në flakë Një makinë është përfshirë totalisht nga flakët në autostradën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ibë,
"Qeveria po përgatit mega operacionin e mbjelljes së kanabisit" Ish-kryeministri Sali Berisha me anw tw njw statusi nw Facebook ka shkruar se qindra mijwra fidanw kanabisi janw porosit
Nis grumbullimi, protestuesit përplasen me policinë (VIDEO) Ka nisur grumbullimi i protestuesve të parë, tw opozitws. Ndwrkohe pranw Ministrisë së Mbrojtjes ka patur edhe pwrpl
Festë private me miqtë, pamjet intime brenda super ditëlindjes së Ingrit Gjonit Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka festuar 36-vjetorin e saj të lindjes. Së bashku me miq e familjarë, ajo e ka pri
"Po na bëhet dialogu burrë", Rama ironizon në Instagram (FOTO LAJM) Edhe ditën e sotme studentët nuk kanë ndalur së protetuari, pavarësisht kushteve jo të favorshme atmosferike. Ata pr
"I duam tarifat sa Erion Braçe", memet e protestës bëhen virale në rrjet (FOTO LAJM) Studentwt kanw krijuar njw mwnyrw krejt tw veçante proteste. Ndryshe nga sa jemi mwsuar tw shohim nw protestat parti
Ledina Çelo feston ditëlindjen, ja sa vjeç ka mbushur (FOTO LAJM) Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe me një karrierë të gjatë si këngëtare, por duket se vitet nuk kanë lënë fare gjurmë.
Tifozët dënojnë Neymarin, e lënë jashtë formacionit të vitit (FOTO LAJM) Tifozët e futbollit kanë zgjedhur formacionin më të mirë për vitin e shkuar në faqen e UEFA-s. Për formacionin kanë v
Kinostudio Edi Rama nxjerr filmin e ri: "Spitalet" (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar njw video promovuese nga spitalet e vendit, e cila duket tw jetw bwrw me regji dhe tr
Mrekullitë ekzistojnë! Shembet ura e bie mbi makinën plot njerëz, asnjë viktimë Vazhdon të jetë kritike situata e përmbytjes në zonat e prekura në Shqipëri. Ashtu siç pritej situata në jug të vend
Shkarkohet kryeredaktori i Balkanweb: Më thanë ik ose të nxjerrim me polici nga zyra Kryeredaktori i "Balkanëeb" dhe ish-zëvendës kryeredaktori i "Gazeta Shqiptare" prej disa vitesh, Tedi Blushi ka reaguar
Nis vrullshëm Skënderbeu-Yong Boys, zvicërjanët rrënqethin Elbasanin Ka nisur vrullshëm ndeshja mes Skëndërbeut të Korçës dhe zvicërjanëve të Young Boys për fazën e grupeve të Europa League
Lionel Messi është alien, ka lindur në shekullin e 17-të? (FOTO) Mendoni se Lionel Messi ka lindur në vitin 1987? Mbase një udhëtim në Holandë mund t’iu bëj të ndryshoni mendje. Turistë