E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

kanosur

Kanosi me armë të riun, arrestohet 32 vjeçari Blutë e Beratit kanë arrestuar një 32-vjeçar pasi për motive të dobëta ka kanosur me armë 26-vjeçarin me inicialet E.P.
Mori armën e qëlloi mes Vlorës, 19-vjeçari e pëson keq Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas i cili dyshohet se ka kanosur me armë një person tjetër për motive të dobë
Çmendet lushnjari, i turret me mjet prerës mjekes për lekët e ilaçeve Një ngjarje e rëndë është parandaluar sot në Lushnje. Një shtetas ka marrë thikën në dorë dhe ka shkuar drejt spita
Kërcënohet me jetë prokurorja, zbulohet telefonata dyshuese Të dielën në Pejë, një person ka kanosur përmes telefonit një prokurore dhe policinë. Policia e Kosovës në raportin 2
Kanosi punonjësin e policisë, e pëson 35 vjeçari Një 35-vjeçar është arrestuar pasi është kapur në flagrancë duke kanosur një punonjës policie. Specialistët për Hetim
Kanosi efektivin e policisë, vihet në pranga 19-vjeçari në Ballsh Një ngjarje e rëndë ëhstë parandlauar në Ballsh. Ka qenë një i ri 19 vjeç i cili ka kanosur me thikë një efektiv të Pat
Dhunoi dhe kërcënoi me armë babain 78 vjeçar, arrestohet i biri Një 43 vjeccar ka dhunuar dhe ka kërcënbuar me armë babain e tij 78 vjeccar në Mirditë. Policia ka arrestuar në flagr
Shembi në grushta policin, arrestohet i riu në Bulqizë Në 24-vjeçar në Bulqizë ka rënë në pranga pasi ka kanosur një shtetas si jdhe ka dhunuar punonjësit e policisë të cilët
Arrestohet elbasanasi pasi kërcënoi një shtetas me armë kauçuku Policia ka vënë në pranga një 31-vjeçar të shpallur në kërkim. Pak ditë më parë ai ka kanosur me pistoletë dhe ka dh
Prokuroria nuk e fal Vali Corleone pasi rrahu prindërit, kaq burg kërkon Prokuroria e Gjilanit ka kërkuar nga Gjykata Themelore e Gjilanit që të caktojë masën e paraburgimit ndaj Vali Corleones
Breshëri armësh në Kurbin, 21 vjeçari përhap panik në një gurore Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Kurbin, pasi policia ka ndaluar një të ri i cili ka kanosur me armë disa punon
Tmerr në Dibër, burri kërcënon me armë djalin dhe gruan Policia ka mundur që të parandalojë një krim në familje pasi një burrë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe d
Një person me maskë grabit postierin në Shkup Një i maskuar ka grabitur një postier 47-vjeçar nga Shkupi, A.F. i punësuar në SH.A Postat e Maqedonisë. MPB njoftoi
Plas lufta mes grupeve në Tiranë, kërcënohet me jetë efektivi i policisë Në një lokal në Tiranë ka shpërthyer një sherr nëpërmjet disa të rinjve dhe një efektivi policie. Tre të rinjtë janë
Durrës, i riu i shkon në banesë dhe e kërcënon me armë, tmerrohet 19 vjeçarja Një 19 vjeçare nga fshati Kullë në Durrës është kanosur me armë nga një 26 vjeçar nga një fshat tjetër i këtij qyteti.
Kanoset një zyrtar i Vushtrrisë Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person në fshatin Sllakavc të Vushtrrisë është kanosur nga tre persona. “An
Sherri për një tub uji. Policia nis hetimet për 60-vjeçarin Policia e Lezhës ka nisur një hetim për një 60-vjeçar, pasi akuzohet se ai ka prerë tubin e ujit dhe ka kanosur një 49-v
Tmerr në Elbasan, 22-vjeçari i sulet më sëpatë nënës së tij për t’a vrarë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një i ri vetëm 22-vjeç është arrestuar nga policia e Shtetit pasi ka kanosu
Nëna ankohet në polici ndaj djalit të saj Një nënë ka raportuar djalin e saj në polici pasi ai në vazhdimësi e ka kanosur, njofton raporti policor. Për këtë ra
Bëhet burrë duke kanosur gruan me armë Policia e Kosovës ka arrestuar në Prishtinë një person pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dhe