999 rezultate për

kanosjes

Një i arrestuar dhe një vajzë nën hetim, si i zhvatën 16 mijë euro nëpërmjet shantazhit të riut Nje person eshte arrestuar dhe nje vajze e re po hetohet e lire, me akuzen e shantazhit dhe kanosjes per dhenie pasurie
Pjesë e grupit Shullazi, kush janë dy "të fortët" që vidhnin me armë Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e vetëdeklarimit katër persona. Subjekti i radhës i OFL janë: Endrit Z
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën ultimatumin e deklarimit të pasurisë Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave, banues në Tiranë,
Kërcënohet me jetë një person në Ferizaj Policia e Ferizajt ka mundur të kapë një person i cili ka kërcënuar për vdekje një tjetër shtetas. Ende nuk dihen shk
Kërcënonte dhe vinte gjoba: Kapet tropojani, pjesë e bandës së "të fortëve" në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e gjobëvënies. Eshtë kapur dhe vënë
"Rropën" një grua duke e kërcënuar, kapen dy shkodranët Plani për të jetuar në kurrizin e të tjerëve nuk u ka dalë për mbarë dy shkodranëve. Policia të ndalojë sot dy shtetas,
Kërcënonte të renë se do t'i publikonte fotot intime, në pranga 21 vjeçari Një 21 vjeçar nga Mamurrasi është vënë në prangat e Policisë në Tiranë, pasi akuzohet se ka kanosur një vajzë. 21 vje
Filmon të dashurën gjatë intimitetit, në fund i kërkon para që të mos nxjerrë pamjet Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 21-vjeçar që shantazhonte një vajzë duke i kërkuar para për të mos i publikuar d
I mori një shtetasi 10 mijë euro me anë të kanosjes, arrestohet 27-­vjeçari Një 27­vjeçar i akuzuar për gjobëvënie ka rënë sot në prangat e policisë së Tiranës. Leonard (Klaudjol) Buçi, pesë ditë
I morën 26 mijë euro djalit të ish deputetit demokrat, burg dy të rinjve Dy të rinj kanë përfunduar në burg pasi me anë të kanosjes i kanë marrë 26 mijë euro djalit të një ish deputeti të Parti
Shullazi "pronar" i Durrësit, ja si vepronte banda e tij Prokuroria e Krimeve të Rënda po kryen hetime lidhur me grupin kriminal të përbërë nga ana e Emiljano Shullazit, Gilmand
I vuri gjobë 15 mijë euro biznesmenit, pranga studentes Policia e Tiranës dy ditë më parë ka arrestuar një 21-vjeçare studente në Fakultetin Ekonomik, pasi ishte shpallur në kë
Arrestohen dy të rinj pasi kanosën 40 vjeçarin në këmbim të parave Dy meshkuj në pranga dhe një 50 vjeçare në kërkim është bilanci i operacionit të koduar “Mysafiri”, ku përmes shtrëngimi
Denoncon dy të rinj pasi i morën 12 vjeçares shuma parash Dy të mitur janë denoncuar në rajonin e policisë nga një grua, e cila është rrëfyer se ata i merrnin lekët së bijës e ci
Shantazh për të grabitur biznesmenët, 9 vite burg për 2 persona Sa i takon një ngjarje ndodhur kohë më parë ku gardiania joshte biznesmenët dhe ish gardisti prezantohej si burri i saj
Gjykata vendos burgim të përjetshëm për vrasësin e tregtarit Gjykata e Tiranës dha dje dënimin me bugim të përjetshëm për shtetasin Jashar Meta i cili sipas gjykatës në datë 23 gush
I vunë gjobë biznesmenit, 4 të arrestuar në Tiranë Katër persona persona të akuzuar për “Shtrëngim me anë kanosjes ose dhunës për dhënie pasurie” janë arrestuar të enjten
Plaku kosovar bëri seks, i kërkohen 15 mijë euro mos t’i dalin fotot Një skenar i denjë për filma, është sjellja e një prostitute durrsake e cila u vinte gjobë klientëve të saj për të mos u