999 rezultate për

kanibal

Tmerroi botën me krimin makabër, kanibali që i hëngri zemrën gruas Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj. Alexey Yastr
Vrau gruan dhe i hëngri zemrën, arrestohet kanibali i tmerrshëm (FOTO LAJM) Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj. Alexey Yastr
Nuk u dhanë para, kanibalët e tmerrshëm hanë dhe përdhunojnë çiftin (FOTO LAJM) Një çift brazilian u vra në shtëpinë e tyre, ndërsa u torturua brutalisht para vdekjes nga vrasësit të cilët hëngrën dis
Ushqeu derrat me trupat e tyre, fermeri kanibal që vrau 50 gra (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri rreth të një prej vrasësve serialë më të egër në botë shqyrton vrasjet dhe rishfaq pamjet e viktimav
Planifikoi të hante një 14-vjeçare, del nga burgu kanibali Një burrë amerikan i dënuar për komplot për të vrarë dhe për të ngrënë një vajzë 14-vjeçare në Angli u kthye të jetojë n
"I hapi kokën me çekiç dhe i hëngri trurin", detaje të tmerrshme nga kanibali rus (FOTO LAJM) Një djalë rus është akuzuar për kanibalizëm, pasi dyshohet se ka vrarë një grua, i ka prerë dhe skuqur trupin si dhe më
"I hëngra trupin dhe piva gjakun"! Një tjetër kanibal po shokon botën (FOTO LAJM) Një djalë rus është akuzuar për kanibalizëm, pasi dyshohet se ka vrarë një grua, i ka prerë dhe skuqur trupin si dhe më
Një tjetër "kanibal", 36-vjeçari vret dhe ha zemrën e të dashurës (FOTO) Një burrë nga Indiana akuzohet për vrasjen e ish të dashurës së tij dhe ngrënies së pjesëve të trupit të saj por që mend
Pamje të rënda, zbulohen viktimat që vrau dhe hëngri "çifti kanibal" (FOTO LAJM) Fotot e gjetura në telefonin celular të një punëtori ndërtimi çuan në arrestimin e një çifti kanibal në Krasnodar në Rus
Të reja rrënqethëse nga "çifti kanibal", zbulohet si e konsumonin mishin e njeriut (FOTO LAJM) Dmitry Baksheev, 35 vjeç, me nofkën "Devil" dhe gruaja e tij, Natalia Baksheeva, 42 vjeç, u arrestuan nga policia ruse p
Vrasësi "kanibal" hëngri mëlçinë e fqinjit të tij në një sallatë me erza (FOTO LAJM) Një vrasës kanibal nga Tailanda vrau fqinjin e tij dhe i mori mëlçinë e tij për ta ngrënë atë në një sallatë me erëza.
Detaje të reja të tmerrshme nga çifti i kanibalëve (FOTO LAJM) Fakte të reja tronditëse dalin nga çifti i kanibalëve rusë, të cilët akuzohen se kanë ngrënë rreth 30 persona. Së fundm
Flet miku i çiftit kanibal: Mund të isha kthyer në byrek, ja si shpëtova (FOTO LAJM) Një burrë i cili ia ka mbathur nga "çifti kanibal" i njohur për vrasjen dhe ngrënien e së paku 30 vetëve, thotë se tani
Dalin pamjet e para nga shtëpia e çiftit "kanibal" në Rusi (FOTO LAJM) Mediat ruse kanë publikuar pamjet e para të marra në shtëpinë ku jetonin dy personave të dyshuar si të përfshirë në kani
Çifti kanibal në Rusi: Kemi vrarë dhe ngrënë 30 njerëz (FOTO LAJM) Një çift kanibalësh në Rusi ka pranuar se kanë vrarë dhe ngrënë të paktën 30 persona në një periudhë kohore prej 18 vite
Juve "kanibale" në Itali, gati 500 pikë në 5 sezone Juventus është kthyer në një "kanibal" të vërtetë në vitet e fundi në Seria A. Bardhezinjtë po dominojnë duke fituar 5 t
Rrëfimi i Apollon Baçes: SHIK-si kanibal në 1996 kafshoi gazetarin Ish-gazetari i "Deutche Welle" dhe akademiku Apollon Baçe, për herë të parë sjell një dëshmi të rrallë dhe të rëndë lidh
"Kanibali" Dani Alves, ka fituar më shumë se gjithë Juvja Sa mund të ndikojë eksperienca e Dani Alves në skuadrën e Juventusit? Shumë, dhe këtë gjë e thonë edhe numrat. Mbrojtësi
Juventusi është "kanibal", fiton Superkupën (VIDEO) Juventusi është fituesi i Superkupës së Italisë për vitjn 2015. Bardhezinjtë në këtë mënyrë koleksionojnë të 7-tin
Kinë, nëna kanibale tenton të hajë beben (FOTO LAJM) Një nënë kineze ka tentuar të hajë fëmijën e vet të porsalindur, por se është kapur nga infermierja në momentin që nëna