999 rezultate për

kangjellave

Kamionin e merr era mbi urë, shoferi humb jetën (FOTO & VIDEO) Një shofer gjeti vdekjen, pasi si pasojë e erërave të forta kamioni të cilin ai po drejtonte fluturoi nga ura. Ngjarja k
Reagimi për prishjen e kangjellave të Presidencës Në emër të “forumit për trashëgiminë”, Artan Shkreli dhe Artan Lame reaguan sot lidhur me prishjen e kangjellave të Pres