999 rezultate për

kangjellat

Rama për spitalet: Kur morëm ne detyrën, njerëzit vareshin në kangjellat e QSUT Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier, kur ndër të tjera është ndalur edhe tek çështja e spitaleve. Rama e cilëso
Hyri të grabisë vilën, shqiptari gjendet i pajetë varur në kangjella Një shqiptar është gjetur i pajetë në Greqi, pasi ishte varur në kangjellat e një vile. Ngjarja dyshohet të ketë ndod
Nga të ruhen më parë shqiptarët? Makina e policisë prish kangjellat e hipën në trotuar (FOTO LAJM) Pavarësisht protestave që kanë thyer cdo masë të mundshme të vendosura nga qeveria, qoftë nga policia qoftë nga protestu
Protestuesit shkulin kangjellat dhe ia hedhin policisë Vazhdon të jetë e tensionuar situata në ministrinë e Brendshme, aty ku protestuestit tashmë po përleshën me forcat e ren
Shemben kangjellat në Paris, merren masa për "drynat e dashurisë" (FOTO LAJM) Historia e drynave të dashurisë e ka zanafillën që në Romë, e ndërsa teksa pasohej në vende të tjera, tashmë ato janë kt
Arrest pas tentativës për të kaluar kangjellat e Stëpisë së Bardhë Shërbimi Sekret Amerikan ka arrestuar një person pasi u ngjit mbi kangjellat preh hekuri që rrethonë Shtëpinë e Bardhë.
Reagimi për prishjen e kangjellave të Presidencës Në emër të “forumit për trashëgiminë”, Artan Shkreli dhe Artan Lame reaguan sot lidhur me prishjen e kangjellave të Pres
Kryeministria me divane të kohës së Enverit (FOTO-LAJM) Qeverisë së re do ti duhet të shpenzojë disa para edhe për rikonstruksionin e brendshëm të godinës së Kryeministrisë e c