999 rezultate për

kandidon

Tërhiqet Isa Mustafa, nuk kandidon më për kryetar të LDK Isa Mustafa më në fund ka vendosur të tërhiqet nga gara për Kryetar të LDK-së. Burime të Express kanë thënë se lideri
Këto janë bashkitë ku pritet të shpallet i pavlefshëm rezultati i 30 Qershorit Ditën e sotme, Gjykata e Durrësit rrëzoi kërkesën e kandidates së Partisë Socialiste për Bashkinë e qytetit në votimet e
Shqiptarja kandidon për Këshillin Bashkiak në Gjermani (FOTO LAJM) Një tjetër shqiptare ka shprehur kandidatrën e saj për Këshillin Bashkiak në Gjermani. Dhurata Caushaj, po kandidon n
Rama "fshin" Çelën nga frika e dosjes që ka PD, një grua kandidon për Durrësin? Prej më shumë se një orë në selinë e PS-së vazhdon takimi i kreut të kësaj partie, njëherësh dhe kryeministër i vendit,
Një pornostare kandidon për eurodeputete Anna Ciriani është një nga kandidatet për zgjedhjet në Parlamentin Europian. Por ajo që ka tëhequr vëmendjen e e kaluar
Pornostarja kandidon për kryebashkiake: Ç'të keqe ka?! (FOTO LAJM) Elena Berkova është një aktore e njohur e filmave për të rritur në Rusi, por duket se ajo e ka ndarë mendjen t'i hyjë po
Aktorja e filmave porno kandidon për kryetare në Rusi Një aktore e filmave për të rritur, e cila u bë e famshme edhe pasi morri pjesë në një reality show, ka njoftuar që plan
Clinton nuk kandidon për presidente Ish-sekretarja e shtetit dhe kundër kandidatja e Donald Trumpit në zgjedhjet e fundit presidenciale në SHBA Hillary Clin
Rikthehet gruaja me gërshet, Timoshenko kandidon për presidente Ish-kryeministrja ukrainase, Julia Timoshenko shpalli sot kandidaturën e saj për zgjedhjet presidenciale të 31 marsit, n
Shqiptari kandidon për deputet në Greqi, çmenden ekstremistët Një emigrant shqiptar në Greqi ka shumë shanse të zgjidhet deputet në parlamentin grek. Fatos Malaj, ndërmjetës ndër
Kastro Zizo kandidon për kryebashkiak: Tani e di Monika Kastro Zizo ka qenë këtë të premte i ftuar në “Zonë e Lirë”, ky është pyetur nga Arjan Çani, nëse e ka seriozisht se do
I riu nga Kosova kandidon në zgjedhjet lokale në Suedi Një i ri nga Kosova kandidon për zgjedhjet lokale në Suedi. Besnik Obërtinca me profesion mjek, kandidon nga radhët e
Vendi bosh në Gjykatën e Lartë, askush nuk kandidon Në Shqipëri, asnjë gjyqtar nuk i është përgjigjur thirrjes së Gjykatës së Lartë, për të kandiduar për postin e anëtarit
Një 14-vjeçar kandidon për guvernator në SHBA Në Shtetet e bashkuara, një nxënës 14-vjeçar, zbret në fushën e politikës duke kandiduar për postin e guvernatorit të Ve
Puigdemont nuk rikandidon për president të Katalonjës Lideri separatist katalanas, Carles Puigdemont, njoftoi sot nga Gjermania se hiqte dorë nga synimi i rizgjedhjes preside
Eto'o ndjek gjurmët e legjendës së Milanit, kandidon për president Samuel Eto’o e ka parashikuar të ardhmen e tij përpara se të varë këpucët në gozhdë. Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Inter
Premton surpriza, flet shqiptari që kandidon për deputet në Itali Sot në Itali po zhvillohen zgjedhjet parlamentare, ndërsa në garë për deputetë janë edhe 4 shqiptarë. Njëri prej tyr
4 shqiptarë kandidojnë për deputetë në Parlamentin italian Ndër qindra kandidatë për deputetë që kandidojnë për parlamentin italian këtë të dielë janë edhe 4 të kandidatë shqiptar
Lista, kush kandidon për të zënë vendin e Haki Çakos Janë zbardhur disa prej emrave të njohur të policisë që presin të konkurrojnë për të marrë gradën e lartë "Drejtues i pa
Super Kupa 2020, Shqipëria kandidon për të siguruar finalen në Arenën Kombëtare UEFA ka bërë publike, nëntë vendet që kanë shfaqur interes për të qenë vende organizatore për Super Kupën e vitit 2020.