999 rezultate për

kandidojme

Basha prezanton Halim Kosovën: Kandidojmë një mjek dhe jo politikan Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka prezantuar kandidaturën e partisë së tij për Tiranën. Ai tha se Halim Kosova nuk ësh
Muja s'mund të garojë në Prizren Në zgjedhjet e 3 nëntorit Ramadan Muja nuk mund të rikandidohet nga Partia Demokratike e Kosovës për kryetar të Prizreni