999 rezultate për

kandidateve

Lojtari më i mirë i vitit, Lewandowski favorit FIFA ka publikuar emrat e 11 futbollistëve që do të garojnë për çmimin e futbollistit më të mirë për vitin 2020 "The Bes
Donald Trump apo Joe Biden? Për kë votuan VIP-at shqiptarë me nënshtetësi amerikane (FOTO LAJM) Votuesit amerikanë dhanë votën ditën e martë për të zgjedhur si president Donald Trumpin apo Joe Bidenin. Gara duket
Të famshmit amerikan që zbuluan se për kë votojnë këtë vit (FOTO LAJM) Votuesit amerikanë dhanë votën ditën e martë për të zgjedhur si president Donald Trumpin apo Joe Bidenin. Gara duket
E skualifikuan nga lista e kandidatëve për deputet, Salianji: Nuk heq dorë nga PD! "Unë me PD-në jam bashkuar në opozitë, jam përplasur ballazi me qeverinë dhe në PD kam qenë dhe do të jem, e do të jap k
Këta janë emrat kandidatëve për President të Barcelonës Pas gjashtë vitesh në krye të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu dha dorëheqje duke e lënë zbrazët vendin e të parit të kl
Akuzat për manipulim gare, BKH reagon pas kallëzimit të një prej kandidatëve "SPAK beson se këto standarte të larta do të jenë faktorë të rëndësishëm për të siguruar që hetuesit e BKH-së janë të pë
ZYRTARE/ Salianji jashtë Kuvendit! Del lista e plotë, kush janë 13 demokratët që u skualifikuan nga gara Periudha e punës së Komisionit, e ndarë në 3 faza, zgjati nga data 3 Gusht deri në 22 Tetor 2020. Në emër të Kryesisë së
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
Përfundon numërimi i votave në Tiranë, skualifikohet një prej kandidatëve Partia Demokratike ka përfunduar numërimin e votave të anëtarësisë në qarkun e Tiranës. Nga 140 kandidatë, anëtarësia e
Po Myslim Murrizi? Zbardhet lista me kandidatët demokratë për deputetë në Lushnje Procesi i votimit të kandidatëve për deputetë të propozuar në degën e PD në Lushnje ka përfunduar dhe të gjithë emrat ka
Mbyllet procesi i votimit të kandidatëve, kush janë 23 demokratët e përzgjedhur nga shkodranët Procesi i votimit të kandidatëve në degën e Shkodrës ka përfunduar. Si rezultat janë zgjedhur 23 kanidatë për të kal
Kush janë emrat e kandidatëve për deputetë që do të votohen nesër në qarkun e Lezhës Të enjten demokratët e Lezhës do të votojnë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kaluar filtrin para
Rikthehet Jozefina Topalli? Lista e kandidatëve për deputetë në Shkodër Demokratët e Qarkut të Shkdorës do të votojnë këtë të mërkurë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë k
Nesër votohet në Qarkun e Gjirokastrës, dalin emrat e kandidatëve të PD Demokratët e Qarkut të Gjirokastrës do të votojnë të dielën për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë kal
EMRAT/ Votimet e kandidatëve të PD në Has, kush u skualifikua Partia Demokratike po mban votime për të zgjedhur kandidatët më të përshtatshëm për zgjedhjet e ardhshme. Zenel Kastr
Mbyllen aplikimet, zbardhen emrat e kandidatëve për KQZ-në e re Sot ishte dita e fundit e regjistrimit të emrave, kandidatë për anëtarë të KQZ-së së re. Disa nga kandidatët janë emr
"Votat jepjuani kandidatëve shqiptarë", Fuga: Dy arsye pse kjo parullë për zgjedhjet në Malin e Zi është problematike Akademiku Artan Fuga, ka komentuar thirrjet e politikanëve shqiptarë për bashkëkombasit tanë në Mal të Zi, që të votojnë
PD mbyll fazën e parë të përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë, shpallet fitorja e madhe Ka përfunduar faza e parë e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë në Partinë Demokratike. Mësohet se janë 946 kand
Basha: Në shtator nisim fushatën drejt fitores Kryetari Basha në fund të mbledhjes së sotme ku u theksuan emrat e kandidatëve për deputet, është shprehur se gjatë muaj
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar