999 rezultate për

kananit

EMRAT/ Atentat mafioz në Tiranë: Plagoset me tritol vëllai i ushtarit të Met Kananit Një atentat i rëndë me pasoje plagosjen e rëndë të një shtetasi ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë
"Ushtar" i Met Kananit, i ekzekutuari i sotëm në Rrëshen akuzohet për 8 ton drogë Policia nuk ka asnjë version deri më tani mbi shkaqet e mundeshme të ekzekutimit ditën e sotme të Armando Gjinit në mes
Arrestohet në Vlorë bashkëpunëtori i Met Kananit Një person ka rënë në pranga sot në Vlorë i dyshuar si bashkëpunëtori i Met Kananit, i arrestuar në Turqi për trafikim d
Skunk, droga shqiptare e Met Kananit që po trullos të rinjtë turq Turqia po lufton në një front të ri kundër drogës. Skunk, (Qelbësi) një lloj i ri kanabisi, i modifikuar gjenetikisht po
Dalin përgjimet, çfarë fliste Met Kanani me të dashurën misterioze Pak ditë më parë policia shkatërroi bandën e Met Kananit duke vënë në pranga 18 shtetas, në Shqipëri dhe në vendet fqinj
I ngriti traun e doganës, Spiropali "ushtare" e Met Kananit? Policia ditën e djeshme shkatërroi bandën e Met Kananit të arrestuar dhe burgosur në Turqi për trafikim lëndësh narkotik
Denoncimi: Ka përgjime, grupi i Met Kananit është i lidhur me PS-në Policia ditën e djeshme shkatërroi bandën e Met Kananit të arrestuar dhe burgosur në Turqi për trafikim lëndësh narkotik
PAMJET/ Si u arrestuan 18 trafikantët e bandës së Met Kananit (VIDEO) Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda bëri me dije se ka shkatërruar bandën e Met Kananit,
Skema, si ishin të ndara rolet në bandën e rrezikshme të Met Kananit (FOTO LAJM) Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda bëri me dije se ka shkatërruar bandën e Met Kananit,
18 trafikantë në pranga, si vepronte banda e Met Kananit Ditën e sotme policia ka bërë me dije se ka shkatërruar bandën e Met Kananit, Eskobarit të Shqipërisë të arrestuar dhe b
EMRAT/ Kush janë të arrestuarit pas aksionit blic sot në gjithë Shqipërinë Ditën e sotme Policia e Shtetit zhvilloi një super aksion në Shqipëri duke shkatërruar bandën e Met Kananit. Policia
Operacioni i madh anti-drogë, shkatërrohet grupi i rrezikshëm i Met Kananit Janë zbuluar detaje të reja nga aksioni blic në të gjithë vendin nga Prokuroria e Krimeve të Rënda. Mësohet se opera