999 rezultate për

kanalizimit

Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina” ka njoftuar se borxhi ndaj shërbimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit arrin
Kjo lagje në Prishtinë sot s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton konsumatorët e rrugës “Fehmi Agani” në Prishtinë se gjatë ditës së
Kujdes, nësër kjo lagje e Prishtinës s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit ” Prishtina ” sh.a. njofton konsumatorët e rrugës “ Fehmi Agani” në Prishtinë se, gjat
Nesër mbyllet rruga “Meto Bajraktari” në kryeqytet Nesër mbyllet rruga “Meto Bajraktari” në kryeqytet, shkak punimet për rregullim të kanalizimit. Kryetari i Prishtinës
Premtohen 17 milionn euro investime në 20 komuna Shteti paralajmëroi investimin e 17 milionë eurove në sistemin e ujësjellësit dhe kanalizimit në 20 komuna në mbarë vend
Sot radhën e shkyçjeve e ka Hajvalia Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” ka paralajmëruar se banorët e fshatit Hajvali do të shkyçen individualisht
Gruaja zviceriane bën "namin" pasi i humbi vëthi me diamant Ka njerëz që e thërrasin policinë vetëm në raste të jashtëzakonshme: pas mbetjes në trafik, pas hyrjes së vjedhësve në s
Ministria e Ekologjisë ndan 43 milionë denarë për komunat rurale në Maqedoni Ministria e Ekologjisë nënshkroi marrëveshje me 12 komuna kryesisht rurale të cilat kanë aplikuar me projekte për përmir
E vërteta e përdorimit të letrave të lagura Sipas një hulumtuesi në Universitetin e Cardiff-it mësohet se letrat e lagura sa të dobishme mund të na duken aq të dëms
Nis puna për kanalizimet në fshatin Çegran (FOTO LAJM) Në njërën nga lagjet kryesore të fshatit Çegran këto ditë kanë filluar punimet për ndërtimin e rrjetit të kanalizimit. K
Çfarë nuk dini për letrat e lagura Letrat e lagura zënë një vend të rëndësishëm në përdorim tonë të përditshëm. Shpesh ne ato i përdorim për të hequr grimi
Shembet rruga në mes të Kavajës, makina bie në të (FOTO LAJM) Një shembje në mes të një rruge, pranë sheshit të Kavajës, përballë shkollës 9-vjeçare "Rilindja" (ish 24 maji) ka bërë
Filloi ndërtimi i kanalizimit në Moranë Komuna e Studniçanit ka filluar të martën punimet e ndërtimit të rrjetit fekal të kanalizimit në fshatin Moranë. Kry
Xhemaili zgjidhet kreu i Këshilli të komunës së Tetovës Sot me në orën 11:00 u mbajt mbledhja e dytë e Këshillit të Komunës së Tetovës në të cilën u formuan dhe u caktuan anëta
Pamjet tronditëse të bebit të hedhur në tubat e kanalizimit (VIDEO) Një ngjarje tronditëse është shënuar dje në Kinë. Persona akoma të panjohur kanë hedhur në kanalizimin e pallatit një fë