999 rezultate për

kanalin

Pas Loredanës, Mozzik publikon këngën e re (VIEDO) Reperi nga Kosova, Mozzik, vazhdon të publikojë vazhdimish projekte të reja. Ai tashmë ka sjellë edhe këngën e tretë
Burri mbytet në kanalin vaditës në Peqin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12.30 minuta në fshatin Shez të Peqinit. Një burrë rreth të pesëdhjetave ka
Veshje jo e duhur për Ramazan, hiqet nga puna moderatorja (FOTO LAJM) Një moderatore nga Kuvajti është pushuar nga puna pasi veshja e saj ishte e papërshtatshme për muajin e Ramazanit. Am
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Tragjedi në Itali, shqiptari mbytet në kanal pasi po ikte nga qentë Sqarohet shkaku i fatkeqësisë së vdekjes së shqiptarit në kanalin Vera në L’Aquila: Edmond Preka ka rënë në ujë për t’i
Bie nga biçikleta në kanalin e ujit, vdes i moshuari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lushnjes. Nga raportimet e para mësohet se një shtetas ka rënë në një ka
Një person gjendet i mbytur në kanalin e Lepenicës Një punonjës i mirëmbajtjes së kanalit të Lepenicës është është gjetur i mbytur në kanalin që sjell ujë për hidrocentra
ISIS publikon kërcënim në shqip: Qëndroni larg prej këtej pasi do të sulmojmë Organizata terroriste ISIS, në kanalin e saj në gjuhën shqipe, ka shpërndarë edhe një kërcënim të radhës, duke i lutur m
6- vjeçari fiton 11 milionë dollarë në vit me kanalin e tij në Youtube Tashmë kanali i dedikohet i gjithi lojërave dose ushqimeve për fëmijët dhe ato shoqërohen nga komenti i Ryan ndërsa film
Familjarët gjejnë të mbytur në kanal 76 vjeçarin Një 76 vjecar është gjetur i mbytur në një kanal në Skrapar. Sipas policisë dyshohet se ai ka rrëshkitur duke u rrëzu
Spaho-Ruçit: Pse RTSH nuk transmeton seancën e Kuvendit Kreu i grupit parlamentar të PD, Edmond Spaho më Kuvend i kërkoi llogari Ruçit se përse RTSH nuk transmeton seancën e Ku
Mësohet identiteti i 25-vjeçarit që humbi jetën në Skenderaj nga rrëshqitja e dheut Gatë ditës së sotme ka humbur jetën një 25 vjeçar në fshatin Llaushë të Skenderajit pas shembjes së dheut në kanalin ku
2 vjeçari në Malësinë e Madhe humb jetën pasi ra në kanalin e ujërave të zeza Një fatkeqsi e rëndë ka ndodhur në Malësi të madhe nga ku ka mbetur i vdekur një fëmijë 2 vjeçar nga fshati Gril i Malës
Dua Lipa do të sjellë një klip të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare më famë ndërkombtare Dua Lipa ka paralajmëruar për të gjithë fansat e saj se së shpejti d
Dy anijet ushtarake të Putinit ngrenë në alarm Anglinë (FOTO & VIDEO) Luftanijet ruse do të shoqërohen sonte nëpër Kanalin Anglez nga Marina Mbretërore për herë të tretë radhazi në gjashtë m
Filmat shqiptarë të rrezikshëm?! “Shpërthen” regjisori i njohur: Kush s'i do e ndryshon kanalin Në një intervistë, Piro Milkani, regjisori e kineasti që qëndron pas realizimeve si “Militanti”, “Besa e Kuqe”, “Një sho
Identifikohet një nga viktimat që u mbytën në kanalin me ujë në Fier (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti që ndodhi pa k më herët në aksin Hoxharë-Fier, ku një makinë doli nga rruga d
Aeroplanmbajtësja ruse kalon nëpër Kanalin Anglez nën vëzhgimin e aeroplanëve luftarakë të Britanisë Forcat e armatosura të Britanisë së Madhe kanë përcjellë nga afër kalimin e aeroplanmbajtëses ruse “Admiral Kuznetsov”
Kishte 12 vite që nuk dëgjonte, mjekët tronditen nga ajo që kishte në vesh (FOTO LAJM) Shreya Darji prej 12 vitesh kishte vuajtur nga problemet me dëgjimin dhe mjekët nuk po arrinin dot të gjenin se cili ish
Njihuni me të rejat nga YouTube YouTube ofron zakonisht sygjerime të shumta në fund të videos që po shikoni. Krijuesit e kanaleve në YouTube zakonis