999 rezultate për

kanal

Grindje mes fqinjëve, Arabia Saudite plan ta kthejë në ishull Katarin Një zyrtar saudit nënvizoi të premten se mbretëria po ecën përpara me një plan për të gërmuar një kanal që do ta kthente
Rrëfimi i shoferit në Librazhd: Rashë në kanal se u tremba nga sirenat e policisë Një aksident i rëndë i mori jetën një gruaje shtatzënë gjatë ditës së sotme në aksin Fier-Levan, ndërsa 4 të tjerë u pla
Rehabilitohet blloku i banimit në Selitë, rrugë dhe rrjet i ri ujësjellës-kanalizimeve Veliaj: “Mbajmë premtimin për investime në çdo bllok banimi; Ftoj qytetarët të regjistrojnë vendbanimin e saktë” Inve
Mblidhte kanoçe, bie në kanal dhe mbytet 59-vjeçari në Peqin Një 59-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanal dhe është mbytur. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lazarenj, Peqin, kur bu
Burri mbytet në kanalin vaditës në Peqin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 12.30 minuta në fshatin Shez të Peqinit. Një burrë rreth të pesëdhjetave ka
U shpall kampion bote, ndahet nga jeta atleti 28-vjeçar Nikolas Bet është shpallur kampion bote në atletizëm në garën e 400 metrave në “Pekin 2015”. Për fat të keq sportist
DOKUMENTI/ Si u varrosën për së gjalli në një kanal të Korçës ushtarakë e imamë më 1955 Disa nga shokët që ishin shumë të sëmurë për punë aktualisht varroseshin të gjallë në kanal, midis këtyre ishin Prifti J
Ujësjellësi vazhdon të tmerrojë borxhlinjtë me prerje të ujit Kompania Rajonale e Ujësjellësit "Prishtina” ka njoftuar se borxhi ndaj shërbimeve të ujësjellësit dhe kanalizimit arrin
Veshje jo e duhur për Ramazan, hiqet nga puna moderatorja (FOTO LAJM) Një moderatore nga Kuvajti është pushuar nga puna pasi veshja e saj ishte e papërshtatshme për muajin e Ramazanit. Am
ALBtelecom, me plot 11 kanale të reja televizive në shtëpitë tuaja (FOTO LAJM) ALBtelecom vjen me një bashkëpunim tjetër të rëndësishëm dedikuar posaçërisht klientëve të tij besnikë. Të gjithë përdor
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Kjo lagje në Prishtinë sot s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina” njofton konsumatorët e rrugës “Fehmi Agani” në Prishtinë se gjatë ditës së
Kujdes, nësër kjo lagje e Prishtinës s'ka ujë Kompania Rajonale e Ujësjellësit ” Prishtina ” sh.a. njofton konsumatorët e rrugës “ Fehmi Agani” në Prishtinë se, gjat
Këngëtares shqiptare i hapin kanal falas në Youtube (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e pëlqyer për publikun. Këngëtarja ka bërë së fundmi një këngë të re me tit
Aksident i rëndë në Fier, makina humb kontrollin dhe bie në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në aksin rrugor Varibob-Fier. Mësohet se aksidenti k
Jeni të mërzitur nga puna juaj? Shihni këto foto (FOTO LAJM) Me dhjetëra persona vdesin çdo vit në Dhaka të Bangladeshit teksa punojnë për të pastruar pusetat e bllokuara. Ata nu
Aksident i rëndë në Maqedoni, ka të vdekur Një burrë dhe grua kanë vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur në rrugën Miladinovci-Kadino, pasi që vetura ka dal
Ndjekje si në filma, policia dhe trafikantët përfundojnë në kanal (VIDEO) Një operacion antidrogë në Sarandë për pak sa nuk ka përfunduar në viktima. Në pamjet filmike të siguruara së fundmi
"Benzi" përfundon në kanal, kush është pasagjeri që vdiq në Fier Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier. Ngjarja ka ndodhur pas mesnatës në aksin Fier-Roskovec. Policia bën me dije
Nesër mbyllet rruga “Meto Bajraktari” në kryeqytet Nesër mbyllet rruga “Meto Bajraktari” në kryeqytet, shkak punimet për rregullim të kanalizimit. Kryetari i Prishtinës