999 rezultate për

kanal

Gena: Kur isha në Greqi hapja kanale dhe punoja në tokat e pronarëve grekë Sot Gena është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare, por në rrugëtimin e tij artistik, ai paska bërë dhe p
Stuhia "Andrea" drejt Maqedonisë, alarm në Shkup Stuhia “Andrea” pritet të përfshijë Maqedoninë e Veriut në ditët në vijim dhe të sjell reshje të mëdha me sasi prej 50 d
Postuan foton e Sala nga morgu, arrestohen dy persona Kur kanë kaluar më shumë se 4 muaj nga ngjarja tragjike e Emilano Sala i cili humbi jetën në një kanal anglez pasi avion
Autobuzi me 57 shqiptarë rrëzohet në kanal në Greqi Një autobus me turistë shqiptarë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një kanal në Greqi. Sipas informacioeneve
Aksident në Fier, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të diele në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas informacioneve paraprake, një au
Aksident i frikshëm në Fier, makina përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas policisë një automjet ka dalë nga rruga në vendi
Të martën dueli i muajit, Zaev përballë Mickoskit Televizioni Kanal 5 mbrëmë ka njoftuar se të martën në televizionin e tyre do të kenë të ftuar në një duel televiziv li
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
Dy lagje në kryeqytet marrin zgjidhje të furnizimit me ujë të pijshëm në Njësinë 5 Në një kohë që temperaturat e larta po afrojnë, dy lagje të tjera në kryeqytet kanë marrë zgjidhje të furnizimit me ujë
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal (VIDEO) Një aksident ka nodhur pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ku siç shihet nga pamjet një makinë ka përfunduar j
U vra për gjakmarrje? Dalin detaje të reja për vrasjen në Mamurras Gjendet i vrarë në një kanal Ded Shkreta, 63-vjeçari i zhdukur prej datës 25 janar të këtij viti. Mësohet se viktima
E rëndë në Fier, 22 vjeçari gjendet i vdekur në kanal Një ngjarje e rëndë ka tronditur fshatin Hoxhare e vjetër të Fierit. Një djalë i ri i identifikuar si 22 vjeçar, me
Aksident i rendë në Tiranë-Durrës, makina përfundon e përmbysur në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, afër mbikalimit të Rinasit. Dëshmita
Ngricat nëpër rrugë, makina përfundon në kanal në Fier Moti i keq dhe ngricat që kanë pushtuar vendin ka pasur pasojat e veta. Ditën e sotme një makinë ka humbur kontrollin
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti” Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimev
Makina përfundon në kanal me rrota përpjetë (VIDEO) Një aksident është regjistruar sot në Durrës, ku një makinë ka përfunduar në kanal. Ngjarja në fjalë ka ndodhur në z
Shpallet gjendje emergjente në këtë lagje të Prishtinës Nënkryetari i komunës së Prishtinës Muhedin Nushi, në konsultim me hidroinxhinierët komunalë dhe ata të Ujësjellësit, ka
Çdo 5 ditë, vdes një punëtor kanalizimesh Të paktën një punëtor kanalizimesh vritet çdo pesë ditë në Indi, duke gërmuar për pastrimin e kanaleve të zeza dhe pastr
Na e hap pak ERTV tek "Kosemi" sonte! Komentet epike tek Facebook-u Ramës pas fikjes së televizorëve Kanë qenë më qindra komentet negative tek profili i kryeministrit Rama pas mbylljes së transmetimeve analoge nga AMA.
Shqiptarët revoltohen pas mbylljes së kanaleve: A do më verë taksë dhe për gruan?! "Mos duhet të na çojë edhe taksë për gratë ky qen bir qeni. Mos do na çojë dhe taksë për gratë që flemë në krevat..."