999 rezultate për

kanal

Makina përfundon në kanal, aksident në Rinas-Tiranë (VIDEO) Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rinas-Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, dy makina janë përplasur
E rrahën për vdekje dhe e hodhën në kanal, ndërron jetë shqiptari në Itali (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Calcio në Itali, ku viktima është 20-vjeçari Erion Morina. Mësohet se shqiptari
Shpëtimi i jetës: Metoda natyrale që pastron veshët e bllokuar nga dylli Dylli i veshit është një pjesë e dobishme dhe e natyrshme e mbrojtjes së trupit tuaj. Pastron, lubrifikon dhe mbron kana
Aksidentohen dy automjete, njëra përfundon në kanal, shoferi në spital Aksident me pasojë një person të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin liqenor të Pogradecit. Ngjarj
Makina bie në kanal në Berat, shoferi ishte i dehur Një makinë ka rënë në kanal gjatë natës në Uznovë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të sotëm. Drejtue
Aksident i rëndë në Lezhë, 3 makina përfundojnë në kanal (VIDEO) Një aksident tjetër është shënuar vetëm pak minuta më parë në autostradën Lezhë - Laç. Tre automjete tip Volkswagen,
Kënga e saj me miliona shikime u fshi nga kanali i RTSH, reagon Elvana (FOTO LAJM) Pak ditë më parë të gjitha këngët e "Festivalit të Këngës" u fshinë papritur nga Youtube. Asnjëra prej këngëve konkurres
"Lambo" luksoze del nga rruga dhe bie në kanal në Shkodër (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Shkodër ku një makinë luksoze tip "Lamborghini" ka dalë nga rruga e
Fermerët pa treg: Prodhimet na kalben në arka, i hedhim në kanal Fermerët e fshatit Otllak në Berat janë detyruar që t’i hedhin shpeshherë prodhimet e tyre bujqësore për shkak të munges
Aksidentoi makinën luksoze në rrethrrotullimin e "vdekjes", si humbi jetën i riu Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e ditës së sotme ku një 28 vjeçar humbi jetën. Ngjarja tragjike ndodhi në rreth
Me shpejtësi skëterrë në rrugë, makina luksoze përfundon në kanal Një makinë është aksidentuar në aksin rural të fshatit Bilaj. Mjeti ka dalë nga rruga dhe nga shpejtësia e madhe ka
Aksident në aksin Shkodër-Muriqan, 1 i vdekur Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në aksin Shkodër- Muriqan. Viktima është identifikuar si Lin
Rama nuk i ndahet me urdhëra Veliajt: Nesër të rregullosh kanalin! Kryeministri Edi Rama, pas tërmetit, ka vijuar takimet edhe pasditeve në familjet e prekura. Ai mbrëmjen e sotme isht
Arrestohet shefja e financës së Ujësjellës-Kanalizimeve Policia e Librazhdit ka proceduar penalisht një 35-vjeçare pasi dyshohet se ka konsumuar veprën penale të “vjedhjes” dhe
Pejë, një trup i pajetë gjendet në kanal Një trup i pa jetë është gjetur mëngjesin e sotëm në Pejë.Policia ka njoftuar se rreth orës 07:08 ka pranuar informacion
Në "Kanalin e Kuçedrës", ky është shkaku i tërmeteve në Shqipëri sipas legjendave Një nga zonat më sizmike në Durrës është edhe ajo që njihet si "Kanali i Kuçedrës", që ndodhet në Gjirin e Lalëzit. Sipa
E eliminuan dhe e mblodhën me qese, kapen vrasësit e shqiptarit në Belgjikë Një trup i pajetë është gjetur më 20 maj të këtij viti në një kanal në Lievegem të Belgjikës. Sipas dëshmisë së poli
Aksident i frikshëm në Prrenjas, makina përfundon në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme ku një mjet ka dalë nga rruga pranë kthesës së Pishkash
E FUNDIT/ Makina bie në kanal, lëndohen 3 shtetas Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në Lushnje. Mësohet se drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin e m
Mjeti përfundon në kanal, plagoset drejtuesi Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur Pishta. Një makinë ka da