999 rezultate për

kanabisit

Lista e plotë, si ka ndryshuar çmimi i kanabisit ndër vite në Shqipëri (FOTO LAJM) Gjatë një emisioni në RTSH janë publikuar hapur disa shifra se si ka ndryshuar çmimi i drogës, kur ka lulëzuar dhe kur k
Vuante nga kanceri, nëna i shpëton jetën djalit me kanabis Shkencëtarët kanë bërë paralajmërime të forta për hulumtime të mëtejshme mbi efektin e përbërësve të kanabisit në qeliza
Gazetari tregon kush është shkaku i vërtetë i shkarkimit të Çakos Gazetari Lorenc Vangjeli ka deklaruar në “Opinion” se largimi i Haki Çakos lidhet me kanabisin. “Ky është nga ato ra
Arrestohen 3 shqiptarë, drejtonin laboratorin e drogës në Angli Policia angleze ka zbuluar një ndër fabrikat më të mëdha në Staffordshire. Mësohet se në pranga kanë rënë 6 shtetas
Media franceze: Skandali i Tahirit ka "dobësuar" Ramën “Një hetim ndaj ish-ministrit të Brendshëm shqiptar dhe lidhjeve të dyshuara të tij me trafikun ndërkombëtar të kanabisi
Letra e plotë e Ramës për "Financial Times": Kanabisi ka shkatërruar jetën shqiptare Kryeministri Edi Rama në një shkrim për prestigjiozen "Financial Times" shkruan se lufta ndaj drogës dhe krimit mbetet n
Arrestohet shqiptari në Angli, u kap në flagrancë në fabrikën e kanabisit Një shqiptar, emigrant i paligjshëm në Angli ka përfunduar në pranga për shkak se është kapur në flagrancë në një fabrik
Televizioni gjerman: Shqipëria, vendi ku kanabisi dhe krimi lulëzojnë Kultivimi dhe kontrabanda e kanabisit është një biznes miliarda dollarësh për mafien shqiptare. Shqipëria është bërë
RAPORTI/ Shqipëria po kthehet në një problem serioz për Europën për trafikun e drogës Qendra Europiane e Drogave dhe e Varësisë së Drogave (EMCDDA) në raportin Shqipëria, Raporti Kombëtar për Drogat 2017 (A
Habilajt si ndahen kaq kollaj, Tahiri sërish në Prokurori Saimir Tahiri mesa duket nuk do të shpëtojë kaq kollaj nga lidhja me Habilajt. Kjo sepse Prokuroria e Krimeve të Rënd
Oficeri i Antidrogës plas “bombën”: Policët u ndanin trafikantëve farën e kanabisit Ish-agjenti i Antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, Antonio Nazeraj ka dhënë një intervistë “bombë” për gazetarin B
Arrestohet i riu shqiptar në Britani, drejtonte “fabrikën” e kanabisit Një shqiptar është arrestuar në Britani nën akuzën e rritjes së kanabisit në një fabrikë në Bideford. Ai është Dur
Shkelzen Berisha: Protestat pro Tahirit, protesta pro kanabisit Ish-ministri Saimir Tahiri akuzohet për “trafik droge dhe korrupsion pasiv” vepra të cilët mund t’i kushtojnë atij 14 vi
Pas furtunës së kanabisit, policia nis një aksion tjetër Pas furtunës në komisaratet e Këlcyrës dhe Përmetit, policia lajmëroi se do të nisë një analizë mbi ndërtimet pa leje në
Xhafaj njofton "furtunë" në policia pas kanabisit dhe daljes së krimit jashtë kontrollit Ministri Fatmir Xhafaj ka paralajmëruar shkarkime të reja në polici pasi shkriu komisariatin e Përmetit. Duke folur sot
Demiraj plas “bombën”: Policët menaxhojnë kanabisin nëpër qarqe Një deklaratë e fortë është bërë nga ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj. Demiraj ka lëshuar akuza të forta ndaj
Goditi policinë, prokuroria nxjerr bllof policinë për "ushtarin" e Çelajve Gjykata e Krimeve të Rënda dha masën "arrest në burg" për Enea Bekteshin, i njohur si bashkëpunëtor i grupit të Çelajve
Vaji i kanabisit i shpëton jetën vajzës 6 vjeçare (FOTO) Prindërit e një vajze gjashtë vjeçare nga Birmingham po e trajtojnë sëmundjen e padiagnostikuar të trurit të saj me vaj
Gjykatësi nga Vlora i vë "vulën" luftës kundër kanabisit: Dënohen vetëm punëtorët Prej disa muajsh vijon retorika e luftës kundër kultivimit dhe trafikut të lëndëve narkotike në vend, por një deklaratë
Xhafaj plas "bombën": Në kultivimin e kanabisit kanë marrë pjesë edhe policë Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj tha në studion e Tonight Ilva Tare se premtimi i Ramës për marrjen fund të kultivimi