999 rezultate për

kanabis

Sekuestrohen 1.5 ton mall në Oqeanin Indian Më shumë se një ton e gjysmë rrënjë kanabisi u sekuestruan nga marina franceze në lindje të Gjirit të Omanit. Lajmin e k
Emrat e fotot, dy shqiptarët kapen mat pasi kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi Policia britanike ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohèn se kultivonin bimë narkotike në një banesë që përdorej pr
Si u gjet kanabis në stadiumin më modern në Europë Tottenham investoi te ndërtimi i një stadiumi modern dhe 3 prillin e këtij viti u bë inaugurimi i tij. "Tottenham Hotspu
Sëmundjet e rënda të cilat mund t'i shërojë kanabisi Studimet që tregojnë se kanabisi mund të ndihmojë në shërimin e shumë sëmundjeve, janë publikuar së fundmi duke trajtuar
Aktori shqiptar i Hollivudit, pronar i një ferme kanabisi (VIDEO) Herën e parë që aktori i njour i Hollivudit, shqiptare Jim Belushi, kanabis, ai ishte adoleshent në Wheaton, Illinois.
A ka shtet?! Dhjetëra policë ndihmuan kultivuesit e kanabisit në 2019 Një numër i lartë të efektivëve të policisë u arrestuan dhe po ndiqen penalisht pasi dyshohet se janë përfshirë në kulti
Kishin mbjellë kanabis në banesë, pranga dy shqiptarëve në Angli Autoritetet policore britanike kanë arrestuar dy shqiptarë të cilët kishin mbjellë kanabis sativa. Ata kishin marrë n
Furnizonte të burgosurit me "mall", arrestohet polici Një officer i Policisë së Burgut të Rrugozhionës është vëndosur në pranga. Nga raportimet e para mesohet se arrestimi
Çfarë i bën trurit konsumimi i kanabisit? Kanabisi si edhe disa patologji të njohura, sikurse skizofrenia dhe ankthi, por edhe përdorimi abuziv i alkoolit, përshp
Publikohen pamjet: Ruanin magazinën duke mbyllur njërin sy gjatë natës, si u kapën 6 shqiptarët në Spanjë (VIDEO) Policia spanjolle ka kapur gjashtë shqiptarë të cilët akuzohen për kultivim kanabisi. Shqiptarët që janë pas hekurave ta
Eliminimi në Shkodër, zbulohet e kaluara kriminale e Gjergj Krygjas Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën ku u ekzekutua 43-vjeçari Gjergj Krygja. Krygja rezulton të je
Policia u gjen kanabis në shtëpi: Arratiset i riu, por procedohen nëna dhe gjyshi Policia e Krujës ka sekuestruar 16 kilogram kanabis gjatë një operacion ditën e djeshme, ndërkohë që personi i dyshuar s
1.5 hektarë kanabis në pyjet spanjolle, kapet grupi i katër shqiptarëve Autoritetet spanjolle kanë arrestuar një grup shqiptarësh të akuzuar se kultivuan një sasi rekord kanabisi në zonën e Se
Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
Paloka: Ja si e identifikova trafikantin e drogës në zgjedhjet e Dibrës në 2016 Sipas demokratëve, skema e shitblerjes së votës përfshinte edhe grupe kriminale që kultivonin kanabis. Edhe pse Dibra nu
U kapën me 1 milion paund drogë, çfarë thanë 2 shqiptarët në gjykatë Dy kopshtarë kanabisi janë dënuar nga autoritetet britanike ndërsa pas burgut i pret dëbimi për në Shqipëri. Kanabisi
"Na sillni FNSH-në se mos na e marrin": Policia kap qindra rrënjë kanabis në Krujë Zbulohet një tjetër zonat e kultivimit të kanabisit në vend. ABC News ka mësuar se, të premten rreth orës 19:00 u rap
Djali i dënuar, nëna kapet duke futur kanabis në burg në qesën me mish të grirë (FOTO LAJM) Djali i dënuar, nëna kapet duke futur kanabis në burg në qesën me mish të grirë. Nëna e një të burgosuri në burgun e
Parcela me kanabis në një zonë pyjore, e pëson keq i riu shqiptar në Greqi Është arrestuar në Greqi një shtetas shqiptar, pasi ky i fundit dyshohet se kishte mbjellë kanabis në një zonë të pyllëz
Policia kontrollon banesat, çfarë u gjet sot në Krujë Sekuestrohen rreth 21 kg kanabis. Arrestohet në flagrancë një shtetas, një tjetër shpallet në kërkim si dhe një proce