999 rezultate për

kanabis

Tubi i ujit i nxjerr të palarat shqiptarit, policia ia gjeti shtëpinë plot "mall" Policia gjeti 140 bimë kanabisi kur bastisi një shtëpi pasi zbuloi pika uji që rridhnin nga një tub. Detaje të incide
Operacioni antikanabis, shkon në 5 numri i të arrestuarëve në Dibër Policia e Matit ka arrestuar edhe 2 persona të tjerë të përfshirë në një bandë të kultivimit të bimëve narkotike, duke ç
Rama: Po shikojmë mundësinë e legalizimit të kanabisit Kryeministri Edi Rama thotë se po shikon mundësinë për lejimin e hashashit për qëllime mjekësore në vend. “Atë hashas
"Mall", mijëra euro dhe arsenal armësh në shtëpi, kapet ish-banorja e big Brother Një çift grek është vënë në pranga me akuzën e posedimit të drogës, trafikimit të saj si edhe mbajtjes së armëve luftara
Habit shqiptari në Angli pasi kapet nga policia me drogë: Më trafikuan për këtë punë Një shqiptar i kapur në Angli duke shitur drogë, i la pa fjalë oficerët e policisë kur e morën në pyetje. Romeo Vrapi
Shkuan në Angli dhe ngritën fermë "bari", jepet dënimi për 6 shqiptarët (FOTO LAJM) Një gjykatë angleze dënoi 6 shqiptarë, që të gjithë emigrantë ilegal në Angli, për të cilët prokurori çështjes tha se at
Rama përgënjeshtron RAI 3 për shumëfishimin e kanabisit: Ja e vërteta zyrtare Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Edi Rama ka reaguar në rrjett sociale në lidhje me poblikimin disa ditë
Lleshaj si Rama sulmon RAI-n: Kjo gazetari pa skrupuj! Edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj reagoi pas shkrimit të ‘Rai3’ që fliste për 12-fishimin e kultivimit të kanabi
Video reportazhi i RAI 3 për kanabizin, reagon Policia e Shtetit Reagimi i Policisë së Shtetit në lidhje me një lajm të transmetuar në kanalin prestigjioz RAI 3 Policia e Shtetit ës
Pjesë e grupit të kanabisit në Lazarat, kapet pas 6 vitesh 70-vjeçari Nga super aksioni kundër kanabisit në Lazarat në 2014, është arrestuar edhe një tjetër persaon. Sali Gjolleshi është
Sekuestrohen 150 kg kanabis në Gjirokastër, arrestohen 6 persona mes tyre edhe një femër Aksioni anti drogë i Policisë së Gjirokastrës i zhvilluar mbrëmjen e djeshme ka çuar në pranga disa persona. Gjatë opera
Kishte vetëm një muaj në Angli, çfarë u gjet në apartamentin e 19 vjeçarit shqiptar Policia britanike ka arrestuar një 19 vjeçar i përfshirë në prodhimin e kanabisit. Brenda apartamentit së tijështë gj
Kanabisi, ja si ndikon në tru Prej kohësh, marihuana i ndihmon njerëzit të jenë më të “ftohtë” dhe shkenca ka filluar të mbështesë atë pretendim. S
Sekuestrohen 1.5 ton mall në Oqeanin Indian Më shumë se një ton e gjysmë rrënjë kanabisi u sekuestruan nga marina franceze në lindje të Gjirit të Omanit. Lajmin e k
Emrat e fotot, dy shqiptarët kapen mat pasi kishin kthyer shtëpinë në fermë kanabisi Policia britanike ka vënë në pranga dy shqiptarë pasi akuzohèn se kultivonin bimë narkotike në një banesë që përdorej pr
Si u gjet kanabis në stadiumin më modern në Europë Tottenham investoi te ndërtimi i një stadiumi modern dhe 3 prillin e këtij viti u bë inaugurimi i tij. "Tottenham Hotspu
Sëmundjet e rënda të cilat mund t'i shërojë kanabisi Studimet që tregojnë se kanabisi mund të ndihmojë në shërimin e shumë sëmundjeve, janë publikuar së fundmi duke trajtuar
Aktori shqiptar i Hollivudit, pronar i një ferme kanabisi (VIDEO) Herën e parë që aktori i njour i Hollivudit, shqiptare Jim Belushi, kanabis, ai ishte adoleshent në Wheaton, Illinois.
A ka shtet?! Dhjetëra policë ndihmuan kultivuesit e kanabisit në 2019 Një numër i lartë të efektivëve të policisë u arrestuan dhe po ndiqen penalisht pasi dyshohet se janë përfshirë në kulti
Kishin mbjellë kanabis në banesë, pranga dy shqiptarëve në Angli Autoritetet policore britanike kanë arrestuar dy shqiptarë të cilët kishin mbjellë kanabis sativa. Ata kishin marrë n