999 rezultate për

kanabis

U kapën me kanabis e kokainë, policia arreston dy të rinj në Tiranë Dy të rinj nga Tirana janë arrestuar nga policia në zonën e Picallës, në Kryeqytet. B. Z., 22 vjeç dhe F. A., 30 vjeç
Shkencëtarët kanadezë: Kanabisi mund të parandalojë dhe të trajtojë Covid-19 Një ekip i shkencëtarëve kanadezë besojnë se kanabisi mund të ndihmojë në parandalimin dhe trajtimin e Covid-19. Stud
U nis berber e përfundoi "fermer", shqiptari kapet me 50 000 paund kanabis Policia britanike ka vënë në pranga një shqiptar, berber në Rotherham. I riu shqiptar shkoi në Angli për një vend pune n
Nga Teatri Kombëtar, te kanabisi: Raporti gjerman dhe kritikat për Shqipërinë Në raportin për Shqipërinë, fondacioni gjerman, “Konrad Adenauer” e quan shembjen e teatrit ogur jo i mirë para çeljes s
Në kopësht iu "gëlonte" kanabisi, 4 persona përfundojnë në pranga në Tepelenë e Fier Policia vijon kontrollin e territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike. Kështu në Tepelenë janë vënë
Prokurorja dhe djali i saj dolën në përgjimet për kultivim kanabisi në Kukës, reagon Vata: Fahrije Vata prokurore në Prokurorinë e Kukësit, ka reaguar zyrtarisht pasi emri i saj dhe i djalit të saj, doli në përg
"Më gjej një mik për prokuroren F.V", dalin përgjimet e grupit të kanabisit në Kukës Aksioni i disa muajve është finalizuar me shkatërrimin e një grupi që merrej me mbjelljen dhe shpërndarjen e lëndëve nar
U dilte ''garant'' polici, si funksiononte grupi i kanabisit në Kukës Policia ka finalizuar me sukses operacionin "Shënmëri 2020", për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimi
Kubikë me kanabis në oborr si të ishin kastraveca, i riu përfundon në pranga Një i ri është vënë në pranga në Fushë-Krujë pasi kultivonte bimë narkotike në kopësht. Policia e Durresit ben me dij
Vinin me postë nga Spanja, kapen mijëra fara kanabisi në Vlorë Policia e shtetit i ka dhënë fund një rasti të trafikut të farave të kanabisit të cilat vinin me postë nga Spanja drejt
Policia blindoi Durrësin, zbulohen fidanë kanabisi në Ishëm Policia ka sekuestruar 100 fidanë kanabis gati për kultivim në Ishëm të Durrësit. Policia bën me dije se janë arrestuar
59 sera gati për kultivim kanabisi, Policia e Shtetit minitoron me dron vendin (VIDEO) Policia ka nisur një operacion për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike në vend. Mesohet se kontrolli esht
Policia në aksion, nis kontrolli nga ajri për parcelat me kanabis Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda ka deklaruar se kanë nisur tashmë kontrollet monitoruese të territorit nga ajri për
Habit ish-deputeti shqiptar: Kur isha i vogël me jepte mamaja kanabis I ftuar në emisionin “ Shqipëria Live” për të diskutuar lidhur me legalizimin e kanabisit mjekësor, ish deputeti i PD-së
Kultivuan 2500 rrënjë kanabisi në mal, kapen mat burrë e grua në Peqin Policia e Shtetit ka sekuestruar 2500 rrënjë kanabisi në fshatin Pajovë në Peqin. Burime nga policia bëjnë me dije se
Si rrallëherë, Ngjela mbështet idenë e Ramës për legalizimin e kanabisit Kryeministri Edi Rama pranoi se po shqyrtonin një draft për të legalizuar kanabisin për arsye shëndetësore. Pikërisht
Rama paralajmëroi legalizimin e kanabisit, ish-deputeti: Gjethja e tij e fikut Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka reaguar pas distancimit të BE-së, nga hartimi i draftit për legalizi
Legalizimi i kanabisit për arsye mjekësore, Rama flet për draftin Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës së sotme me ambasadorin e BE-së, Luigi Soreca në selinë e BE-së, në Tiranë ka tr
Trima apo budallenj? Shqiptarët ngrenë fermën e hashashit 500 metra larg policisë Zakonisht fermat e kanabisit ndërtohen në zona periferike larg vëmendjes të policisë. Por një grup shqiptarësh kishte
Shqiptarët nuk i tremb as policia, ngrenë fermën e kanabisit poshtë "hundës" së tyre Duket se shqiptarët kur preferojnë t'i thyejnë rregullat, zgjedhin ta bëjnë në mënyrën më të pazakontë të mundshme. N