999 rezultate për

kanabis

Drogë në makinë, pranga të riut nga Kruja Ditën e sotme policia ka vënë në pranga një 18-vjeçar pasi u kap me drogë në automjetin e tij. Bëhet fjalë për Erner
1.2 ton kanabis drejt Italisë, burg për shqiptarin dhe italianin Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për italianin Xhovani Palladino dhe shqiptarin Vel
Ktheu banesën në fermë kanabisi, 16 vite burg për shqiptarin në Angli Gjykata britanike ka dënuar me 16 vite burg nën akuzën e kultivimit të lëndëve narkotike. Mësohet se ai është 53 vjeç
Xhafaj plas "bombën": Në kultivimin e kanabisit kanë marrë pjesë edhe policë Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj tha në studion e Tonight Ilva Tare se premtimi i Ramës për marrjen fund të kultivimi
Trafikantët e kanabisit i sulen policisë me makinë, arrestohet 54-vjeçari Policia ka sekuestruar 55 kilogramësh kanabis sativa janë sekuestruar në dy aksione policore të zhvilluara në Tepelenë d
Si i shpëtuan policisë tre trafikantët që dërguan 1 ton kanabis në Itali (VIDEO) Vëzhgimi i prokurorisë dhe i policisë i kishte vënë syrin 3 trafikantëve të drogës në Vlorë, por përsëri këta të fundit
Basha kujtohet të bëjë opozitë, i përmend Ramës kanabisin pasi e kishte harruar disa muaj Lulzim Basha është kujtuar më në fund sot se ka rolin e shefit të opozitës duke mbajtur një fjalim të fortë kundër maxho
Rama flet hapur për kanabisin dhe dekriminalizimin: Opozita na "shkundi" Kryeministri Edi Rama ka nisur të prezantojë programin qeverisës për katër vitet e ardhshme, pavarësisht protestës së PD
DETAJET/ Jahti me 4 tonë kanabis, ku po heton policia Disa ditë pas kapjes së tre shqiptarëve me 3.9 tonë drogë në një jaht në brigjet e Italisë, Policia referon dosjen e ngj
E kishte kthyer shtëpinë në fermë kanabisi, kapet shqiptari në Britani VIDEO) Një shqiptar është vënë në pranga të policisë në Agli. Ai akuzohet se ka qënë pronari i një ferme e kanabis në një shtëp
Gjirokastriti i bën "zborin" policisë: Jeni fantastikë për Zotin por s'më kapni dot Një patrullë policie gjatë një aksioni për goditjen e trafikimit dhe kultivimit të lëndëve narkotike, ka dështuar të arr
Reportazh i mediave gjermane: Si klanet e lidhura me politikën po mbysin Shqipërinë me kanabis "Klani mafioz i lidhur me politikanë filloi të bëjë para me kontrabandën e cigareve, armëve, heroinës. E shumë shpejt pë
Kapen 123 kg kanabis në Tepelenë, arrestohet 58-vjeçari Operacioni policor i koduar “VJOSA” u finalizua me sekuestrimin e 123 kg lëndë e dyshuar narkotike Cannabis Sattiva, me
Sekuestrohen 211 kg kanabis në Vlorë, arrestohet një shtetas (VIDEO) Lufta e Policisë ndaj prodhimit, shitjes dhe trafikimit të lëndëve narkotike, si dhe për sekuestrimin e pasurive të përf
LSI thumbon Ramën: Bosit të drogës iu kapën 2.3 ton kanabis në Itali Pas kapjes së rreth 2.3 ton kanabis në San Benedetto në Tronto të Italisë, e cila sipas mediave italiane është ngarkuar
Sekuestrohen 2.3 ton kanabis në Itali, vinte nga Shqipëria Policia italiane ka sekuestruar një sasi rekord droge prej 2.3 tonë kanabis e cila vinte nga Shqipëria. Ky aksion ka
Deputeti i PD plas “bombën”: Kush janë 15 personat që kontrollojnë kanabisin Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji ka deklaruar se aksioni i fundit i qeverisë për të luftuar kanabisi
Sekuestohen 517 kg kanabis në Memaliaj, arrestohet 54-vjeçari Policia ka sekuestruar një sasi kanabisi në Memaliaj. Policia bën me dije se është sekuestruar rreth 517 kg lëndë narkot
Kapen 190 bimë kanabis në Kukës, procedohet kryeplaku i fshatit Policia ka sekuestruar 190 bimë narkotike në Kukës në fshatin Reptac. Bimët narkotikë u asgjësuan më anë të djegies,
Vlonjati kapet me 19 kg kanabis poshtë sediljeve të pasme në makinë Policia e Shkodrës arrestoi ditën e sotme një shtetas në pikën kufitare të Muriqanit, që ndan Shqipërinë me Malin e Zi.