999 rezultate për

kanĂ

Kapen dy thasë me kanabis në kufi me Malin e Zi, autorët zhduken në pyll Shërbimet Policisë Kufitare, gjatë patrullimit në kufirin jeshil në afërsi të piramidës A-2-9/1, në kufi me Malin e Zi,
Sekuestrohen 102 kg kanabis në Tiranë, katër shtetas në pranga (VIDEO) Policia e Shtetit ka vënë në pranga 4 persona të cilët akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Policia ka sekues
Mospërfshirja e prokurorëve, reagon Rama: Llalla të hetojë për kanabisin “Pas ankesave të kryeprokurorit Adriatik Llalla për mospërfshirjen e prokurorëve në asgjesimin e lëndës narkotike, ka re
Berisha “zbulon” se policia ka fshehur mbi dhjetë mijë tonë kanabis në tunelet e ushtrisë Droga e gjetur në magazinën e një fshati në Përmet kushton 60 milionë euro dhe e tejkalon vlerën e floririt. Kështu
Shqiptarit i dështon hileja, parfumosi kanabisin për ti shpëtuar policisë Një shqiptar 42 ­vjeçar i identifikuar si Arian Bashmeta, banues në Sanremo të Italisë e ka pësuar shumë keq. Ai kishte
Ja si e feston këngëtarja shqiptare ditën e kanabisit (FOTO) 20 Prilli është Dita Ndërkombëtare e Kanabisit. Këtë ditë nuk ka ngurruar ta “festojë” edhe këngëtarja e njohur shqip
EKSKLUZIVE/ FNSH kreh "shtëpinë e kanabisit" në Vlorë (VIDEO) Forcat e rendit janë duke kryer aksione të rrufeshme për agjësimin e lëndës narkotike në rrethet më problematike të vend
Lufta ndaj kanabisit, Llalla: Pse përjashtohen prokurorët? Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla ditën e sotme ka reaguar në lidhje me mosthirrjen e prokurorëve në asgjësimin
19 kg kanabis në një magazine në Mirditë, arrestohet 30 vjeçari Policia në Mirditë ka sekuestruar 19 kg lëndë narkotike kanabis. Burime nga policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë P
Mediat franceze: Europa ka Shqipërinë prodhues të madh të kanabisit Pas “Forbes”, e cila shkruante se kultivimi i kanabisit ne Shqipëri nuk mund te rritej pa përfshirjen e qeverise, një tj
Kapen 20 kg kanabis në Librazhd, tre në pranga Tre persona nga Durrësi janë arrestuar në Librazhd nga policia, në kuadër të operacionit “Parkingu”, ku u sekuestrua një
Gjiganti prej akulli që po mrekullon botën (FOTO LAJM) Banorët e një zone në breg të Oqeanit Atlantik në Kanada nuk u kanë besuar syve për atë që panë kur u zgjuan në mëngjes.
Sekuestrohen 540 fidane kanabis në Shkodër, 2 shtetas në pranga Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 2 shtetas në kuadër të zhvillimit të operacionit “Limitless”. Policia bën me di
Aksident i rëndë në Lezhë, 32-vjeçari humb jetën pasi bie me makin në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë ku ka humbur jetën një 32-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në
Si u kapën “mat” me 11 kg kanabis në bagazh tre shkodranët (VIDEO) Tre persona janë arrestuar nga Policia e Shkodrës në kuadër të operacionit policor të koduar “THE WAVE”. Nga shërbime
Droga “pushton” zyrat e policisë, banjot në magazina droge Tetë tonë drogë kanabis të bllokuara në Berat, Përmet, Burrel, e zona të tjera të vendit që prej fillimit të këtij viti,
Policia sekuestron 23 thasë me kanabis në Korçë, dy të shoqëruar Policia e Shtetit ka sekuestruar një tjetër sasi të madhe droge në Vithkuq të Korçës. Policia bën me dije se janë ka
U akuzua për trafik kanabisi, lirohet shefi i rendit në Tepelenë Gjykata e Lartë ka lënë të lirë ish-Shefin e Rendit në policinë e Tepelenës, Gani Abazin. Ai është vënë në pranga me
Sekuestrohen 168 fidanë kanabis në Malësi të Madhe, në kërkim kryeplaku Policia e Shtetit ka asgjesuar 168 fidanë kanabis në Malësinë e Madhe. Mësohet se policia kishte shpallur në kërkim
Laboratori i drogës në Shkozë, gjykata lë të lirë 9 nga 10 të arrestuarit Janë lënë të lirë 9 nga 10 të arrestuar pas zbulimit të laboratorit të drogës të përshtatur në një tunel në Shkozë.
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.