999 rezultate për

kamzhik

Çmenden prindërit, rrahin me kamzhik djalin 10-vjeçar (FOTO LAJM) Një djalë 10-vjeçar u rrah nga prindërit e tij në jug perëndim të Kinës ndërsa ky i fundit ishte larguar nga shtëpia pa
Vajza publikon foto pa perçe, arrestohet dhe rrezikon rrahjen me kamzhik (FOTO LAJM) Një foto e publikuar në rrjetet sociale ka bërë që një vajzë nga Arabia Saudite të arrestohet dhe të mbahet në ambientet
Enrique Iglesias do rrihet me kamzhik? Presidenti i Sri Lankës kërkon rrahje me kamzhik për Enrique Iglesias dhe organizatorët e një koncerti, pasi kanë "nxehu
ISIS rrahu me kamzhik ata që panë El Clasico-n El Clasico-ja e fundjavës së shkuar mes Barcelonës dhe Real Madrid (2-1) është parë nga rreth 500 milionë njerëz në të g
Kërcejnë "Happy", burg dhe kamzhik për të rinjtë iranianë (VIDEO) Burg dhe kamzhik ka qënë masa e dënimit caktuar për një grup të rinjsh iranianë, pasi kanë kërcyer nën ritmet e këngës "
Ristani: Byroja e Hetimit, "kamzhiku” i Ramës e Metës Nga selia e PD-së, deputeti Arben Ristani ka denoncuar sot Byronë Kombëtare të Hetimit, votuar dy ditë më parë nga Kuven
Rrihen me kamzhik, hëngrën gjatë Ramazanit (FOTO LAJM) Pesë persona janë rrahur publikisht në Iran, pasi që janë parë duke ngrënë në publik gjatë kohës që po mbahej muaji i sh
PD: Topi kamzhik i Edi Ramës Partia Demokratike ka raeguar pas akuzave të presidentit Bamir Topi duke e cilësuar atë si "kamzhi" Edi Ramës. Në një de